Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Keskerakonna Narva ringkond: Stalnuhhin uuesti Riigikokku!

16.11.2022

Keskerakonna Narva ringkond tegi partei juhatusele ettepaneku lülitada märtsivalimisteks erakonna valimisnimekirja Mihhail Stalnuhhin.

Narva keskerakondlaste liider Tatjana Stolfat teatas rus.err-ile, et Ida-Virumaal on kõigil erakondadel tugevate kandidaatide defitsiit ja ei saa ju heal kraamil lasta raisku minna.

Keskerakonna aseesimees Mihhail Kõlvart arvab aga, et Stalnuhhinil pole kohta parteinimekirjas.

„Suhtun lugupidamisega Mihhail Stalnuhhinisse tema rohkete teenete eesti ühiskonna ja Narva ees, kuid mulle ei meeldi, kui algavad sellised pöörded ja vingerdamised. Kui otsustasime, et läksime lahku – tähendab, et läksime lahku. Kui kunagi

otsustatakse, et on vaja minna koos, siis on vaja minna koos, aga mitte nii, et inimene on erakonnast välja heidetud, aga kandideerib sama erakonna nimekirjas;“ lisas Tallinna linnapea.

Paraku on erakonna esimees Jüri Ratas heale tantsijale omaselt nii painduv (selgrootu), et juba lubas kandideerida märtsivalimistel Eesti ühel suurimal estofoobil ja kremljadil Yana Toomil, kes sihibki juba ministrikohta, nii et selle seltskonna puhul ei saa mitte milleski kindel olla.

Ivan Makarov