Keskerakonnast paistab välja tahe mitte muutuda

Eesti,
- Updated
Keskerakond

Korruptsioonivaba Eesti juhatuse liige Steven-Hristo Evestus leiab Keskerakonna järjekordset korruptsiooniskandaali kommenteerides, et toimuvast paistab välja Keskerakonna tahe mitte muutuda.

“Miks on nii, et erakond, erinevalt paljudest teistest kahtluse alla sattunud ja/või süüdimõistva kohtuotsuse saanud organisatsioonidest või ettevõtetest, ei lase end taaskord korruptsioonikahtlustustel mõjutada ning ei võta juhtivisikute kaudu selget vastutust ega tee vastavaid ümberkorraldusi?” küsib Evestus, kes on ka ise riigiprokurörina kohtusaalis Keskerakonda korruptsioonis süüdistanud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Vastuseks saab olla ilmselge tahe mitte muutuda, võimu säilitamise nimel seda eirata ja võimalusel taas samasse situatsiooni sattuda,” vastab Evestus enda püstitatud küsimusele.

Tema sõnul oleks mõistlik loota, et pärast valitsuse moodustamis, oleks küsimus, kas erakonna juhile võiks partei kuritegude korral asetada ka rahalise vastutuse, samasugune prioriteet, kui vahepealne erakondade rahastamise järelevalve komisjoni ärakaotamise plaan. “Seni pole sellel tundlikul teemal pikemalt peatutud ja tegevused ning kõneisikud viitavad pigem muule,” lisas Evestus sotsiaalmeedias.

Möödunud nädala alguses lahvatas korruptsiooniskandaal, mille keskmes on taas Keskerakond. Nimelt kahtlustab kaitsepolitsei erakonna nüüdseks juba endist peasekretäri Mihhail Korbi ja ettevõtjat Hillar Tederit korruptsioonis. Ka Keskerakond sai kahtlustuse korruptsioonis. Selle tulemusena astus Keskerakonna juht Jüri Ratas küll peaministri toolilt tagasi, kuid jäi erakonda edasi juhtima. (BNS)

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused