Koalitsioon tegi ettepaneku peatada eriolukorras kõrgemate riigiteenijate palgatõus

Eesti, Uudised,
- Updated
Riigikogu istungi saal

Riigikogu Keskerakonna, Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna ja Isamaa fraktsioon koostasid eelnõu, kuidas alanud majanduskriisi ajal ära hoida 1. aprillil jõustuma pidav kõrgemate riigiametnike ja sealhulgas ka Riigikogu liikmete palgatõus.

Isamaa fraktsiooni liige Viktoria Ladõnskaja-Kubits esitas eile koalitsiooni nimel Riigikogu istungi algul menetlusse kõrgemate riigiteenijate ametipalga seaduse muutmise seaduse eelnõu, millega erakond soovib saada vahendi eesoleva palgatõusu peatamiseks.

„Seaduse eesmärk on laiendada võimalusi kõikide kõrgemate riigiteenijate ametipalkade koefitsientide vähendamiseks olukorras, kus riigieelarvelisi vahendeid on vaja kasutada selleks, et tagada riigi toimimine eriolukorras,“ ütles ettekandja.

Kommentaarid

One commentOn Koalitsioon tegi ettepaneku peatada eriolukorras kõrgemate riigiteenijate palgatõus

  • Avatar

    Kas keegi teab linki seaduseelnõule? Ma ei usalda mitte neid ametkondade juriste, nad on äkki jälle sealt välja jätnud eripensionite korruptsiooni tõstmise piiramise ja tahaksin asja ise üle vaadata. Eelnõude infosüsteemist ma ei leidnud veel.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused