Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kohtuveskid jahvatavad riigivõimule meelepärast jahu

29.07.2023
Kohus kuulas Stenbocki sõna.
© Kuvatõmmis

Eestis on hästi näha, kuidas kohtud kinnitavad koolide sulgemist, kiidavad heaks pandeemia-aegsed repressioonid (siin on ka erandeid), lükkavad tagasi opositsiooni kaebused ja menetlevad võimurite omi – õigusriigist on vähe järel.

ERR vahendab: “Tallina halduskohus ei rahuldanud MEM Cafe kaebust terviaseameti ja politsei tegevuse peale, kohtu hinnangul oli terviseameti otsus kohvik sulgeda põhjendatud ja ametite koroonapiirangute aegsed ettekirjutused õiguspärased.” (Kirjapilt nende portaalist).

Kommenteerib EKRE Riigikogu saadik ja jurist Kert Kingo: “Nagu näha, on meie kohtusüsteem kindlates kätes ja järjekordselt saab näha võimast ja vankumatut “õigusriiki”.

Tühja see põhiseadus ja sealt tulenevad õigused, need ei kehti. Täpsemalt, need kehtivad ainult üdini lojaalsetele nagu näiteks slaavatajad, teaduse usaldajad, rohepöörased ja lihtsalt kaasa koogutajad ehk nendele “õigetele”.

Süda kohe pakatab suurest uhkusest rinnas.

Fotol on näha rahumeelsed ja intelligentsed ehk ainult sõnadega suhtlevad jõuametite esindajad, kes ei kasuta füüsilist jõudu ja ei ole karjaga ühe kohvikupidaja vastu. Kui näed midagi muud, siis oled valitsuse vastane ja seega ohtlik element!

Vihakõne seadusega saab kord majja.”

Erki Evestuse karikatuur