Kõige rohkem kulutasid Riigikogu kuluhüvitisi Reformierakonna liikmed

Eesti,
- Updated
RIIGIKOGU LIIKMETE AUTOD, RIIGIKOGU

Kõigist Riigikogu fraktsioonidest kulutasid 2016. aasta esimeses pooles kõige enam kuluhüvitisi Reformierakonna liikmed, kes palusid hüvitada keskmiselt 87 protsenti maksimaalsest kuluhüvitise summast.

Reformierakonna fraktsiooni liikmetega peaaegu võrdselt kasutasid kuluhüvitisi keskerakondlased, kes palusid hüvitada maksimummäärast keskmiselt 86,5 protsenti.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Isamaa ja Res Publica (IRL) fraktsiooni liikmed kasutasid ära keskmiselt 80,3, sotsiaaldemokraadid 76,9, Konservatiivse Rahvaerakonna liikmed 78,5 ning vabaerakondlased 51,9 protsenti kuluhüvitiste maksimummäärast.

Kogu kuluhüvitiste summa kulutas sendipealt ära Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liige Tanel Talve.

Samuti lasi enda kulud sajaprotsendiliselt hüvitada nüüdseks endine sotsiaaldemokraat Mihkel Raud, kes lahkus juuni alguses riigikogust. Tema kulutatud summa oli küll väiksem, kuid täpselt vastavuses tema maksimummääraga, milleks oli 5 677,91 eurot.

Peaaegu kogu kuluhüvitiste summa kulutasid ära keskerakondlane Olga Ivanova (99,4 protsenti maksimumsummast, Raivo Aeg IRL-ist (99,2), reformierakondlane Valdo Randpere (99,1) ja Marika Tuus-Laul Keskerakonnast (99).

Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon on ainus, kes loobus kevadel autoliisingu hüvitamisest kuluhüvitistest.

BNS – UU

Fotol Valdo Randpere (Scanpix)

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused