Kõige rohkem kulutasid Riigikogu kuluhüvitisi Reformierakonna liikmed

Eesti,
- Updated
RIIGIKOGU LIIKMETE AUTOD, RIIGIKOGU

Kõigist Riigikogu fraktsioonidest kulutasid 2016. aasta esimeses pooles kõige enam kuluhüvitisi Reformierakonna liikmed, kes palusid hüvitada keskmiselt 87 protsenti maksimaalsest kuluhüvitise summast.

Reformierakonna fraktsiooni liikmetega peaaegu võrdselt kasutasid kuluhüvitisi keskerakondlased, kes palusid hüvitada maksimummäärast keskmiselt 86,5 protsenti.

Isamaa ja Res Publica (IRL) fraktsiooni liikmed kasutasid ära keskmiselt 80,3, sotsiaaldemokraadid 76,9, Konservatiivse Rahvaerakonna liikmed 78,5 ning vabaerakondlased 51,9 protsenti kuluhüvitiste maksimummäärast.

Kogu kuluhüvitiste summa kulutas sendipealt ära Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liige Tanel Talve.

Samuti lasi enda kulud sajaprotsendiliselt hüvitada nüüdseks endine sotsiaaldemokraat Mihkel Raud, kes lahkus juuni alguses riigikogust. Tema kulutatud summa oli küll väiksem, kuid täpselt vastavuses tema maksimummääraga, milleks oli 5 677,91 eurot.

Peaaegu kogu kuluhüvitiste summa kulutasid ära keskerakondlane Olga Ivanova (99,4 protsenti maksimumsummast, Raivo Aeg IRL-ist (99,2), reformierakondlane Valdo Randpere (99,1) ja Marika Tuus-Laul Keskerakonnast (99).

Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon on ainus, kes loobus kevadel autoliisingu hüvitamisest kuluhüvitistest.

BNS – UU

Fotol Valdo Randpere (Scanpix)

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused