“Kõigi Eesti” reaalsuses: politsei saatis riigist välja prostituudina töötanud Brasiilia mehe

Eesti,
- Updated
©UU
Üks põliselanikega maa ei tohi migrantide läbikäiguhooviks muutuda. Pilt on illustratiivne.

Politsei saatis riigist välja Tallinnas prostituudina töötanud Brasiilia kodakondsusega mehe.

Neljapäeval viis Põhja piiri- ja migratsioonijärelevalve talituse töötaja läbi illegaalimenetluse 1998. aastal sündinud Brasiilia kodaniku suhtes, edastas Põhja prefektuur. Mees ei soovinud politseiametnikega koostööd teha ning lisaks oli ta Tallinnas osutanud raha eest seksuaalteenuseid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mehe reisieesmärk ei vastanud tegelikule eesmärgile.

Politsei lõpetas mehe viisavaba viibimisaja ennetähtaegselt, talle koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks ning määrati sissesõidukeeld kolmeks aastaks.

Prostituutide väljasaatmisest kuuleb alatasa, kuid enamasti on need naised. “Kõigile avatud Eesti” aastatepikkune soosiv suhtumine immigratsiooni on ka Eestit läbikäiguhooviks muutmas, sest IT-spetsialiste oodates on unustatud, kuidas avatus tõmbab ennekõike seaduserikkujaid. (BNS-UU)

One commentOn “Kõigi Eesti” reaalsuses: politsei saatis riigist välja prostituudina töötanud Brasiilia mehe

  • Avatar
    Targeted in Estonia

    Kas ikka saadeti välja… või anti ainult mingi (vastav) paber kätte…?

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused