Kommunism naaseb Eestisse. Sedapuhku Läänest

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Sotsialism ja Nõukogude Liit on Euroopa Liitu üle kolinud.

Eestil ja eestlastel on Nõukogude Liidu kommunismiehitamisest väga valusad mälestused ja tundub, et mõisted “marksism”, “leninism”, “internatsionalism” ja paljud teised nõukaaja märksõnad peaksid meil vastumeelsust tekitama. Aga ei ühti…

Venemaalt sotsialismi enam Eestisse ei tule. Idanaaber on agressiivne, rahvusvahelistele reeglitele sülitav, maffialaadse poliitilise süsteemi ja suurvenelik-imperialistliku ideoloogiaga üliohtlik riik, aga sotsialismi venelased küll enam ehitama ei hakka – nende KGB taustaga eliit ajab džunglikapitalismiga kõvemat raha kokku.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Küll aga on marksism-leninism ja kommunismiideed kandvad ja tugevnevad liberaalses Läänes. Euroopa Komisjoni tollane president Jean-Claude Juncker käis Karl Marxi 200. sünniaastapäeval isiklikult Trieris “revolutsioonide isa” Hiinas valmistatud monumenti avamas.

Ameerika kommunistid deklareerisid toetust demokraatide presidendikandidaadile Joe Bidenile, kes valis asepresidendikandidaadiks Senati kõige punasema ja sõgedama tegelase Kamala Harrise. USA demokraatide partei kubiseb (nagu ka Briti leiboristide partei) padupunastest tegelastest, kus ülistavad Chavezi-Madurot, Castrosid, Puna-Hiinat ja ei tea keda veel. Soomeski on võimul padupunaste ja mürkroheliste koalitsioon, riiki muudetakse multikultuurseks ning traditsiooniline Kekkoneni ajast pärit vasakpoolsus kogub jõudu.

USA demokraadid on avanud tänavad ehtsaimatele revolutsionääridele, äärmuslik ja terroristlik Antifa naudib liberaalse võimueliidi tuge kogu Läänes, kliimavõitlus ja rassismivastasus võtavad üha enam Oktoobrirevolutsiooni mõõtmed, feministid ründavad kirikuid ja nii edasi.

Eestiski ei taha keegi peale konservatiivide rääkida sellest, et Pakosta ja Feministeeriumi marunaisõiguslus, LGBT homoagenda, Inimõiguste Keskuse ja sallivuslaste migrandilembus ning teised “euroopalikud väärtused” pole mitte kantud murest õnnetute ja tagakiusatute pärast, vaid see on osake neomarksismi Frankfurti koolkonna ideoloogiast, mille kohaselt võeti proletariaadi asemel “kaitstavaks” vähemused, naised ja migrandid.

Kui vaadata Eesti erakondi, siis kõik nad (peale EKRE) toetavad “kommunistlikku” Bidenit, karlmarxilik-junckerlikku Euroopa Komisjoni, “revolutsioonilisi” kliimahüsteerikuid, tänavatel laamendavat BLM-i ülestõusu, punarohelist Soome “huulepulgavalitsust”, granaadiplahvatuste-Rootsit põhjamaise eeskujuna ja nii edasi.

Eesti Töörahva Kommuun hiilib üha julgemate sammudega tagasi, toetajateks sotsid, vasakpoolseteks muutunud reformarid, globalistlikud “kahesajatajad”, sallivuslased, kõigieestlased ja teised internatsionaalse maailma loojad, toetatud muldvana Sorose rahadest ja ideedest. Jutt on neil muidugi teine, aga teod marksistlikud.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused