Konkurentsiamet ärkas alles siis, kui elekter muutus luksuskaubaks

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Elekter on juba kullahinnas. Pilt on illustratiivne.

Eesti muutub Reformierakonna valitsedes üha enam absurdiühiskonnaks, kus on võimalikud igasugused jaburused, sealhulgas ka ametkondade rahulik suikumine hetkel, mil on vaja ammu tööd teha.

Seoses elektrihinna rekordilise kasvuga viimastel päevadel otsustas konkurentsiamet põhjalikumalt analüüsida selle põhjuseid, sealhulgas turumanipulatsioonide võimalust, vahendab ERR.

Konkurentsiamet ärkas alles nüüd, kui elektrihinnad on laes ja inimesed korraldavad spontaanseid elektritarbimise katkestusi.

“Ei teagi nüüd kohe, kas nutta või naerda. Kui üks asutus hakkab asja vastu huvi tundma kaks aastat peale probleemi tekkimist! Ja aluseks ei võeta mitte fakti, kuidas on võimalik, et omahinnaga 25-35 eurot megavatt-tunni eest toodetud elektrist saab siin koha peal lausa astronoomilisi väärtusi loov teenus. Selle asemel hakatakse arutama mingisugust abrakadabrat ja otsima asjas turuloogikat,” kirjutab sotsiaalmeedias Anne Kirsimäe.

Uued Uudised

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused