Konservatiivid taunivad Euroopa Komisjoni sekkumist Poola siseasjadesse

Rubriik Eesti On
- Updated
20160606_121944_resized-1024×576

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni delegatsioon kohtus täna Poola suursaatkonnas Poola Vabariigi suursaadiku Dr. Robert Filipczakiga. Arutelu möödus soojas ja sõbralikus õhkkonnas. Arutati vastastikku huvipakkuvaid ja aktuaalseid küsimusi.

Konservatiivide fraktsioon andis suursaadikule üle Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna pöördumise, milles sooviti palju jõudu ja südikust Poola rahvale, valitud parlamendile ja valitsusele tema suveräänsuse ning väärikuse kaitsel.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Rahvuskonservatiivid taunisid pöördumises Euroopa Komisjoni ja teisi juhtorganeid, kes on käivitanud mastaapse ja hüsteerilise Poola vastase laimu- ja survestamiskampaania, mis on tegelikult üsna otsene ja räige sekkumine Poola siseasjadesse ning mida ei saa õigustada ühegi Euroliidu lepinguga, kaasa arvatud Lissaboni lepinguga.

“Selline survestamine ja suveräänsuse eiramine liikmesriikide suhtes Euroliidu juhtorganite poolt peab lõppema, kuna on vastuolus Euroopa Liidu aluslepingute- ja toimimismehhanismidega. Kui liikmesriikide vabatahtlikust liidust, tahetakse vägisi teha föderaalriiki nagu seda oli kunagi Nõukogude Liit, siis konservatiivid ei saa sellise poliitikaga nõustuda, ” ütles fraktsioon esimees Martin Helme. “Üks asi on koostöö ja ühised eesmärgid, mida aga ei saa teha liikmesriikide suveräänsusel tallumisega”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused