Konservatiivne Rahvaerakond: kooseluseaduse pooldajate teerull õnnestus peatada!

Eesti,
- Updated
VALIMISSTUUDIO

„Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni südika tegevuse tulemusel kooseluseaduse pooldajate teerull sel nädalal enam ei sõida. Õiguskomisjon oli sunnitud suure saali käesoleva nädala päevakorrast rakendusaktide eelnõu tagasi võtma, sest tõkestasime katsed Riigikogus seadusi läbi suruda vassimise ja pettuse abil,“ ütles fraktsiooni esimees Martin Helme.

„See, kuidas õiguskomisjoni sotsiaaldemokraadist esimees Heljo Pikhof ja kooseluseaduse pooldajad oma eelnõu läbi üritavad suruda, ei ole õigusriigile kohane, vaid meenutab Putini Venemaa riigiduuma stiili.“

Konservatiivne Rahvaerakond kavatseb teiste erakondadega konsulteerides kaaluda Heljo Pikhofi tagandamist õiguskomisjoni esimehe kohalt.

„Konsulteerime juristidega, kas on põhjendatud teha kuriteoteatis prokuratuurile dokumendi võltsimise kohta. Kui Pikhof jääks kriminaalasjas süüdi, siis peaks ta sarnaselt keskerakondlaste Priit Toobali ja Lauri Laasiga Riigikogust lahkuma,“ ütles Helme.

LOE LISAKS:  Martin Helme: kooseluseaduse pooldajad on valmis rikkuma reegleid ja võltsima protokolli

UU

Kommentaarid

2 commentsOn Konservatiivne Rahvaerakond: kooseluseaduse pooldajate teerull õnnestus peatada!

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused