Konservatiivne Rahvaerakond: terroriakt Prantsusmaal näitab taaskord, milline on avatud uste poliitika hind kodanikele

Eesti,
- Updated
11037636_958698827497405_6835624699952766729_n

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna juhatus avaldab kaastunnet prantsuse rahvale ja mõistab resoluutselt hukka Nice’is toimunud jõhkra ja argpüksliku terrorismiakti, mille käigus hukkus esialgsetel andmetel 84 inimest, sealhulgas 10 last. Süütute ja kaitsetute inimeste tapmine Prantsuse rahvuspühal näitab Euroopale sõja kuulutanud radikaalse islami julmust, küünilisust ja vihkajalikkust.

„Vigastatute hulgas oli seekord ka Eesti kodanikke. Nice’is toimunu puudutab otseselt ka meie inimesi ja näitab halastamatult, et Lääne-Euroopa ei ole enam turvaline,“ teatas Konservatiivse Rahvaerakonna juhatus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Kõigile terve mõistusega inimestele on selge, et taolised terrorirünnakud on võimalikud massilise islamikogukonna tekkimise tõttu Prantsusmaal ja teistes Lääne-Euroopa riikides. Allahu Akbar hüüu saatel põlisprantslasi tapnud Mohamedi-nimeline mees oli vormiliselt prantslane, sisuliselt aga Tuneesia päritolu islamist. On väga tähelepanuväärne, et terroristil oli Prantsuse ja Tuneesia topeltkodakondsus.“

Erakonna juhatuse hinnangul ei ole vaatamata rahvuskonservatiivide hoiatustele kogu Euroopas pole Lääne-Euroopa riikide silmakirjalikud valitsused võtnud midagi ette, et peatada massimmigratsiooni ja terroristide sisseimbumist Euroopa kontinendile.

„Piiride kaitsmise ja smugeldajate poolt merele saadetud inimeste tagasiviimise asemel Aafrikasse korjatakse nad Liibüa rannikult üles ja tuuakse ise otse Euroopasse. Islamiriik on kuulutanud Euroopale sõja, aga poliitkorrektsete dogmade küüsis olevad valitsused ei oska ega suuda sellele kuidagi muud moodi reageerida, kui oma inimeste kodanikevabadusi piirates. Sellest hoolimata toimuvad pidevalt uued terroriaktid ja hukkuvad süütud inimesed. Küsime, kui kaua veel?“

Konservatiivse Rahvaerakonna juhatuse teatel on Euroopa Komisjon massimmigratsiooni resoluutse peatamise ja illegaalsete sisserännanute tagasi saatmise asemel asunud liikmesriikidele peale suruma kava määrata praktiliselt piiramatud immigrantide sundkvoodid kõikidele liikmesriikidele EL-i nn ühtse varjupaiga süsteemi nime all. „Sellise kavaga nõustumine Eesti valitsuse poolt toob paratamatul Eestisse samasuguse verevalamise nagu näeme Prantsusmaal.“

Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme ütleb, et Eesti peab otsustavalt muutma oma migratsiooni- ja asüülipoliitikat, taastama tegeliku piirivalve ja suurendama terroritõrje võimekust.

„Meie liitlased selles poliitikas on eeskätt teised Balti riigid, Soome, Poola, Ungari, Slovakkia, Tšehhi, Rumeenia. Rõivase valitsuse kapitulantliku poliitika jätkamine Brüsselile meelepärases suunas toob Eestisse samad probleemid nagu on Prantsusmaal, Belgias, Hollandis, Rootsis, Saksamaal. Kui Euroopa Komisjon ja Euroopa suurriigid ei muuda oma senist suhtumist ja poliitikat immigratsiooni, tähendab see vältimatult Euroopa Liidu lagunemist, sest Euroopa rahvad ja terve hulk Euroopa valitsusi ei ole lihtsalt nõus oma kodumaad muutma islami lahingutandriks,“ ütles Helme.

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused