Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Koolidesse surutava homoagenda vastased meeleavaldajad: Mailis Reps, hakka normaalseks!

-
01.10.2018
Hetk meeleavalduselt.
© UU

Esmaspäeva keskpäeval Haridus- ja Teadusministeeriumi ette kogunenud poolsada ja enamgi inimest olid lasteaedadesse ja koolidesse surutava homopropaganda vastu vihaselt meelestatud, ning andsid sellest ka jõuliselt teada.

Meelavaldajad kandsid erinevaid plakateid alates lihtsast “Rohkem füüsikat, vähem LGBT-d!” kuni suurte väljavõteteni kooliraamatutest. Nii näiteks tutvustas üritust juhtinud Anti Poolamets kokkutulnutele läbi mikrofoni geiagenda üht perverssust – lasteaialastele mõeldud raamatut siil Priidikust, kus siili külastataval vasikal on kaks “issit”, pullid Roobert ja Paul.

Kogu meeleavalduse temaatika käiski läbi kooliraamatute, milles teise klassi lastele tutvustatakse kaheksat erinevat perekonda, sealhulgas lesbiperet ja surrogaatema, kes tundub oma last ära andvat tõmmunahalisele paarile. Kogu selle õpetuse eesmärk on kasvavale põlvkonnale homoseksualismi ja teisi kõrvalekaldeid loomulikuna näidata. “Homosuhteid tutvustatakse lastele vanuses, kus üldine seksuaalsus pole isegi veel tärganud – ikka selleks, et geisuhted juba varakult nende jaoks loomulikuks teha,” pahandas Anti Poolamets.

Ta tõmbas ajupesu osas jõuliseid paralleele Põhja-Koreaga, kust lapsi hakatakse juba lausa beebipõlvest “suurte juhtide” ülistamise vaimus kasvatama, samuti Nõukogude Liiduga, kus lastele räägiti nende suurest sõbrast Leninist, kelle kohta selgus hiljem tema massimõrvari taust.

Markus Järvi tuletas meelde, et viis ja vähemgi aastat tagasi naerdi nende üle, kes hoiatasid geiagenda tungimise eest koolidesse, kuid nüüd on see päral, ja sellise olukorra jätkudes ei tohi viie aasta pärast tavalist perekonda enam mainidagi, peab vaid sooneutraalsust ja homoseksualismi ülistama.

Meeleavaldajad skandeerisid valjult “Minister Reps, hakka normaalseks!” ja Evelin Poolamets teatas läbi valjuhääldaja ministrile otse: “Ma keelan oma lastele homoseksuaalset ajupesu teha!” Ta rääkis ka sellest, kuidas paljud lapsevanemad olid samamoodi kui temagi šokeeritud sellest, et lastele õpetatakse erinevaid perevariante, sealhulgas homoseksuaalset, selle asemel, et keskenduda normaalsele perele, kus lapsel on oma ema ja isa. “Laste varane seksualiseerimine homopropaganda kaudu on otseselt suunatud laste normaalseks kasvatamise vastu,” sõnas ta.

Meeleavalduse korraldas Eesti Konservatiivne Rahvaerakond ning kohal oli ka selle juhttegelased, nagu Henn Põlluaas, Jaak Madison, Mart Helme, Anti ja Evelin Poolamets, Urmas Espenberg ja paljud teised. Kuna ürituse toimumiskoha kõrval asub ka Reformierakonna kontor, kutsuti meeleavaldajate poolt Valdo Randperet vastuseid andma, kuid mõistagi tulutult. Ühe nõudena kõlas ka Mailis Repsi tagasiastumine ministriametist, sest ta on koolides toimuva heaks kiitnud, aga samas pannud õpetajad vastutama.

Samasugune üritus toimus ka Tartus Haridus- ja Teadusministeeriumi ees. Vähemalt Tallinnas sai see ka möödujate suure tähelepanu osaliseks, kuigi peavoolumeedia tundub sündmust maha vaikivat.