Koroonakoldest Navist pärit sots Ivari Padar kritiseerib jätkuvalt valitsuse ettevaatlikkust ukrainlaste suhtes

Eesti,
©Uued Uudised
Sots Ivari Padar kasutab mistahes võimalust talle antipaatse valitsuse ründamiseks.

Sots Ivari Padari viimased sõnavõtud on tingitud vaenust valitsuse vastu ega ole mingilgi moel adekvaatsed.

Nii nimetab Padar valitsuse tegevust seoses Ukrainast saabunud hooajatöölistega kahepalgeliseks, mis olevat lõpuks muutunud põllumeeste karistusoperatsiooniks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Viimasel hetkel lubati Eestisse erilennuk ligi paarisaja uue töötajaga, keda tulnuks aga eelnevalt Ukrainas testida. Valitsus ei otsinud mõistlikke lahendusi ega teinud ka mingit koostööd Ukraina valitsusega,“ kirjeldas Padar.

Sotsist demagoog unustab, et valitsus, eriti aga EKRE, olid selle erilennu vastu, opositsioonimeelne Põllumajandus-kaubanduskoda aga surus reisi koroona järele ikkagi läbi. Rahvuskonservatiividest ministrid hoiatasid vägagi valjuhäälselt, et Ukraina on pandeemia osas ohtlik riik, aga neid ei võetud kuulda.

Miks pidanuks valitsus otsima lahendusi ja korraldama testimist Ukrainas, kui erireisi korraldajad olid hoopis teised? Miks ei räägi Padar koja esimehe Roomet Sõrmuse rollist selle koroonareisi korraldamisel?

Padar nimetab politsei- ja piirivalveameti ning terviseameti tegevust “massiivseks kontrolliks, mis päädis 12 inimese riigist väljasaatmisega.” “Kõik see meenutab vägisi karistusretke põllumeestele selle eest, et nad julgesid võimulolijaid kritiseerida,“ rääkis Padar.

Lihtsast kriitikast on asi küll kaugel – põllumehed korraldasid opositsiooniparteide toel massiivse surveaktsiooni, kuhu kaasati ka suhtekorraldusfirma, ning ukrainlasi nõuti koroonast, Ukraina ohtlikkusest ja valitsuse migratsiooni piiravast poliitikast hoolimata.

Mis aga puutub terviseameti ja PPA massiivsesse kontrolli, siis ilmselt puudub opositsionäär Padaril igasugune ettevaatus kiiresti tagasi pöörduva pandeemia suhtes, peaasi, et valitsust kritiseerida saaks.

Ometigi algas Saaremaa järel teine suurem koroonasse nakatumine Ivari Padari kodukülas Navis 7. märtsil peetud erapeost, kuid sots ei tee sellestki mingeid järeldusi.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused