Korruptsioonivalitsuse üht loojat Mailis Repsi kahtlustatakse omastamises

Eesti,
©Uued Uudised
Siin peetakse vist kokkuhoiu- ja kärpeplaane pesupesemise, kohvimasina ja riigikaitse arvelt.

Keskerakonna aseesimees ja endine haridusminister Mailis Reps käis reedel keskkriminaalpolitseis ütlusi andmas ja sai ametliku kahtlustuse omastamises. Menetluse huvides ametkonnad täpsemalt infot ei anna.

Omastamiskahtlustuse alusena tuuakse välja, et Reps paigaldas ministeeriumile mõeldud kohvimasina endale koju, kasutas ministeeriumi autot koos küttekulu kinnimaksmisega Horvaatia perereisiks, samuti esitas minister ralli MM-etapi ajal Tartu hotellis Pallas perega veedetud majutuse eest 360-eurose arve ja küsis ministeeriumilt pere lennupiletite eest üle 1500-eurose hüvitist.

Nagu näha, on minister Reps maksumaksja raha eest üsna priskelt elanud ja on seejuures jätkuvalt poliitikas oluliseks persooniks jäänud. Keskerakond õigustab oma korruptiivset mainet. (BNS-UU)

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused