Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kremli käsilased ja Õhtulehe luulud

16.09.2021
Meediamaja

Enne kohalikke valimisi on peavoolumeedial vaja hirmutada inimesi EKREga ja selleks otsiti välja nn Kremli kaart. Nii on Õhtuleht üritanud sel nädalal mitmes oma loos siduda omavahel kokku sidumatut.

Nii kirjutab Õhtuleht, kuidas kremlimeelne MTÜ Eesti Vanemad pakkunud EKREga koostööd, millega Mart Helme nõustunud. Nagu pahatihti, pole siin tõega mingit pistmist. Mart Helme ütles, et tal polnud mingisugust kohtumist Eesti Vanematega.

„Mul oli kohtumine rahvaga. Kes need inimesed seal olid? Seda mina ei tea.“ EKRE esindaja sõnul oli kohtumisel umbes poolsada inimest. „Ukse peal keegi neilt ei küsinud, kuhu nad kuuluvad. Mina ülekuulamist ei korralda, et saada aru, kas nad on teiste erakondade provokaatorid või kuuluvad teiste organisatsioonide alla.“

Ta lisas: „Rääkisin valimistest, meie programmist. Eelkõige inimesed tundsid huvi vaktsineerimise vastu. Aga me rääkisime ka rohepöördest, Tallinna linna probleemidest, transpordist.“

Samuti sidus meedia teisipäevast sundvaktsineerimisevastast meelavaldust Toompeal EKREga, mis oli tõest sama kaugel kui Maa Päikesest.

Ka nimetas Õhtuleht, et neid meeleavaldusi provotseerivad Kremli agendid. Esiteks on kapo teatanud, et sellist seost nad pole tuvastanud, teiseks oleks huvitav teada, kas samalaadsetel meeleavaldustel Soomes, Saksamaal, Prantsusmaal või Ameerika Ühendriikides on samuti Kremli käsi mängus. Absurd kuubis!