Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kuidas mahutada auto paaki 90 liitrit kütust? Martin Repinski teab

16.03.2022
Martin Repinski (telefoniga)
© UU

Eesti Ekspress kirjutab, et Riigikogu liige  Keskerakondlane Martin Repinski sõidab auto kütusepaagi tühjaks kahe tunniga ja mahutab autosse 90 liitrit diislit.

Eesti Ekspress: „12. novembril 2021 kell 12.55 ostab Repinski Jõhvi tanklas Riigikogu liikme kütusekaardiga 54 liitrit diislikütust. Arve läheb maksumaksjale – kuluhüvitistesse. Et selline kogus ära mahuks, peab Repinski nelikveolise Škoda Superbi 66 liitrit mahutav kütusepaak olema üsna tühi. Küsimus on selles, et kaks tundi varem, kell 10.42 oli ta Aseris juba tankinud 53 liitrit. Ta on suutnud kahe tunniga maha sõita vähemalt 40 liitrit kütust! Kuidas?“

Seda Eesti Ekspress taksojuhina kurikuulsust kogunud Repinskilt teada ei saa, nagu ka selgitusi teistele arusaamatutele kütusekulutustele.

Eelmisel aastal lasi Repinski kuluhüvitiste alt kinni maksta enam kui 8600 euro eest tankimisarveid. Mees on kinnitanud, et kogu maksumaksja raha eest ostetud kütus kulub töösõitudele.

 

Loe lisaks:  https://ekspress.delfi.ee/artikkel/96150633/andmed-paljastavad-mustkunstnik-repinski-soidab-auto-kutusepaagi-tuhjaks-kahe-tunniga-ja-mahutab-autosse-90-liitrit-diislikutust