Kuidas Urmas Paet võttis endale õiguse esindada “häid inimesi” ja keskealist eesti meest

Rubriik Eesti On
©Scanpix
Urmas Paet esindab suurte ja vägevate ees lipitsevat eurokraatide seltskonda.

Brüsseli-meelne eurosaadik Urmas Paet sõimas Mart Helmet sellise hooga, et võttis endasse kokku kõik Eesti keskealised mehed ja head inimesed.

“Keskealisel eesti mehel on häbi, et end Eesti valitsuseks nimetava moodustise tegelastel on inimvaenulikud hoiakud ning piisavalt rumalust nende piiratud hoiakutega ka kogu maailma ees ärbelda,” kirjutas Paet sotsiaalmeedias.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Upsakas poliitorav võib endale teadmiseks võtta, et vähemalt Uute Uudiste toimetuse varasemas või hilisemas keskeas mehed pole andnud talle mingit õigust meid esindada – meie arvates on just Paeti lakeilikud hoiakud inimvaenulikud ja piiratud. Ahta silmaringiga Paet ei oska mõelda väljaspool seda, mida on talle ette kirjutatud Brüsseli noodivihikus, mille järgi ta laulab.

“Valitsus, kelle ülesanne on oma ühiskonda teenida ja toetada, hoopis lõhub seda ühiskonda ja irvitab,” väidab Paet, kes võiks läbi astuda kolmapäevasest valitsuse infotunnist ja jälgida seal oma erakonnakaaslasi – seal näeks ta tõelist ühiskonna lõhkumist ja irvitamist poliitilise kultuuri üle.

“Heade inimeste tegevusetuse aeg peab olema otsa saamas,” ütleb Paet.

Kus need head inimesed siis on, kes istuvad tegevusetuses? Kõiksugu sallivuslased, paduliberaalid ja punased Reformierakond ja sotsid sõdivad juba viis aastat EKRE ja poolteist aastat valitsuse vastu – nemad on seega kogu aeg tegevuses ja jäävad heade inimeste nimekirjast kindlasti välja.

Millised on siis need Urmas Paeti enda viimase aja väärtusküsimused, mille jaoks ta Eesti valijate poolt europarlamenti valiti? Selgub, et Aafrika mandrilt pärit Etioopia migrantide, kes on Saudi-Araabias kinni peetud ja laagrisse pandud, ärapäästmine.

https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/CRE-9-2020-10-08-INT-4-155-0000_EN.html
https://www.europarl.europa.eu/plenary/en/vod.html?mode=unit&vodLanguage=EN&playerStartTime=20201008-12:11:46&playerEndTime=20201008-12:13:24#

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused