Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kuidas Urmas Paet võttis endale õiguse esindada “häid inimesi” ja keskealist eesti meest

20.10.2020
Urmas Paet esindab suurte ja vägevate ees lipitsevat eurokraatide seltskonda.
© Scanpix

Brüsseli-meelne eurosaadik Urmas Paet sõimas Mart Helmet sellise hooga, et võttis endasse kokku kõik Eesti keskealised mehed ja head inimesed.

“Keskealisel eesti mehel on häbi, et end Eesti valitsuseks nimetava moodustise tegelastel on inimvaenulikud hoiakud ning piisavalt rumalust nende piiratud hoiakutega ka kogu maailma ees ärbelda,” kirjutas Paet sotsiaalmeedias.

Upsakas poliitorav võib endale teadmiseks võtta, et vähemalt Uute Uudiste toimetuse varasemas või hilisemas keskeas mehed pole andnud talle mingit õigust meid esindada – meie arvates on just Paeti lakeilikud hoiakud inimvaenulikud ja piiratud. Ahta silmaringiga Paet ei oska mõelda väljaspool seda, mida on talle ette kirjutatud Brüsseli noodivihikus, mille järgi ta laulab.

“Valitsus, kelle ülesanne on oma ühiskonda teenida ja toetada, hoopis lõhub seda ühiskonda ja irvitab,” väidab Paet, kes võiks läbi astuda kolmapäevasest valitsuse infotunnist ja jälgida seal oma erakonnakaaslasi – seal näeks ta tõelist ühiskonna lõhkumist ja irvitamist poliitilise kultuuri üle.

“Heade inimeste tegevusetuse aeg peab olema otsa saamas,” ütleb Paet.

Kus need head inimesed siis on, kes istuvad tegevusetuses? Kõiksugu sallivuslased, paduliberaalid ja punased Reformierakond ja sotsid sõdivad juba viis aastat EKRE ja poolteist aastat valitsuse vastu – nemad on seega kogu aeg tegevuses ja jäävad heade inimeste nimekirjast kindlasti välja.

Millised on siis need Urmas Paeti enda viimase aja väärtusküsimused, mille jaoks ta Eesti valijate poolt europarlamenti valiti? Selgub, et Aafrika mandrilt pärit Etioopia migrantide, kes on Saudi-Araabias kinni peetud ja laagrisse pandud, ärapäästmine.

https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/CRE-9-2020-10-08-INT-4-155-0000_EN.html
https://www.europarl.europa.eu/plenary/en/vod.html?mode=unit&vodLanguage=EN&playerStartTime=20201008-12:11:46&playerEndTime=20201008-12:13:24#