Kuigi poliitikud väidavad, et migratsiooni pole ollagi, teatab aukonsul Mariliis Beger: Eestis on Pakistani kogukond

Rubriik Eesti On
- Updated
©Reuters/Scanpix
Islamipartei toetaja lehvitab Pakistani lippu Karachis.

Eestis on jäänud suurema tähelepanuta teine “Verhofstadt” ehk Pakistani aukonsul Mariliis Beger.

Delfi kirjutab: “Pakistani aukonsul Eestis Mariliis Beger saatis pöördumise peaminister Jüri Ratasele, rõhutades, et paremäärmuslaste kaasamine valitsusse halvendaks oluliselt Eestis elavate vähemuste olukorda.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Minu missioon Pakistani aukonsulina Eestis on kaitsta pakistanlaste huve ning pakkuda neile igakülgset tuge, et neil oleks Eestis hea elada, õppida ning töötada. Nende seas on tublisid ülikoolide õppejõude, ettevõtjaid, tudengeid, teadlasi ja IT-eksperte. Nad on Eesti patrioodid, tööandjad ja korralikud maksumaksjad. Viimaste päevade arengud Eesti poliitikas on teevad mind kurvaks ning samas väga murelikuks siinse Pakistani kogukonna tuleviku pärast. Olen veendunud, et paremäärmuslaste kaasamine valitsusse halvendab oluliselt Eestis elavate vähemuste olukorda,” kirjutab Beger.

Proua aukonsuli sõnastusest maksab esile tuua traditsioonilise sildi “paremäärmuslased”, mida EKRE suhtes ei kasuta isegi oponendid. Teine väga oluline asi aga on see, et Begeri sõnul on Eestis olemas Pakistani kogukond.

Marina Kaljurand, Urmas Paet ja teised demagoogid jahuvad mõnesaja kvoodipagulase ümber, üritades sellega näidata, nagu EKRE teeks sääsest elevandi. “Kus need migrantide massid siis on?” küsivad teisedki, eelistades mööda vaadata kümnetest tuhandetest slaavlastest. Ka “Vikerkaare” petoimetaja Märt Väljataga väitis Kuku raadios suureliselt: “Retoorika ja võitlus kaugete tontidega on üks asi, aga immigratsioon ei ole ju meil käegakatsutav probleem.”

Täiesti vait ollakse varjatud migratsiooni osas. Siseministeeriumi andmetel tõusid eelmisel aastal üle 500 inimese suurusteks India ja Nigeeria kogukonnad Eestis. Tuhandelist kogukonda peavad teadjad piiriks, kust hakkab enesetootmine – siis on migrantidel sihtkohariigis ees kogukond, mis võimaldab neil seal hakata elama samasugust elu, nagu elati kodumaal, sest kultuuriline keskkond on juba olemas ja integreeruda pole vaja.

Eestis on suured kogukonnad Bangladeshi, Nepali ja veel mitme riigi kodanikel, rääkimata endisest NLiidust pärit rahvastest. Kuna tegu on suuresti moslemitega, siis hakatakse ilmselt varsti nõudma ka mošee ehitamist, mille jaoks Katar või Türgi ohtralt raha annavad.

Migrantide invasioon ehk massiimmigratsioon Eestisse juba käib, ja need, kes väidavad, et rändepakt Eestit ei puuduta, valetavad otse näkku. Kuna tänu EKRE-le jäi kvoodipagulaste roll Eestis väikeseks, anti hoog sisse varjatud immigratsioonile.

Kuigi Mariliis Beger ütleb oma pöördumises Jüri Ratasele, et väljendab isiklikke seisukohti, on see siiski surveavaldus Keskerakonna liidrile, mida aukonsul, kes oma riiki tegelikult ei esinda, teha ei tohiks. Aga Uued Uudised tänavad aukonsulit hoiatuse eest – Pakistani kogukond on juba olemas ja vasakliberaalide jutt olematust migratsioonist kuritegelik vale!

Eestile kasu toovad ja koostöö raames siia töötama ja õppima saabuvad Pakistani spetsialistid on teretulnud, kuid mitte need majandusmigrandid, kes praegu arenenud maid uputavad ja oma ühiskonnakorralduse rände sihtriikidesse kaasa toovad. Rääkimata kuritegevusest ja terrorismist – Pakistani Islamivabariik pole Lääne mõistes demokraatlik maa.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused