Kultuurimarksism suundus Kumust Vabamusse: okupatsioonimuuseumist saab marufeministide töötuba

Rubriik Eesti On
©UU
Kunagisest okupatsioonide muuseumist on saanud propagandakeskus.

Vähe sellest, et kunagine okupatsioonide muuseum sai ühtäkki Vabamuks (justkui oleks okupatsioon vabadust tähistanud) – nüüd anti see ka vasakliberaalsete väärtushävitajate kätte.

BNS vahendab: “Okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu hakkab korraldama veebipõhiseid lugemisringe, kus avastatakse ja arutatakse naiste õiguste murekohti nii praeguses Eesti ühiskonnas kui ka ajaloolises ja rahvusvahelises plaanis. Lugemisringid on mõeldud eelkõige 14–19-aastastele noortele ning need toimuvad eesti ja vene keeles.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ei maksa arvata, et seal hakatakse rääkima naisõiguslusest selle otseses mõttes – ei, seal hakkavad marufeministid noori tüdrukuid meeste vastu üles ässitama (vaata vanusegruppi). Lisaks eestlannadele suunatakse teravik ka vene rahvusest neidudele.

Nii annab alust arvata uudise jätk: “Vene- ja eestikeelsete lugemisõhtute moderaatorid on Tanja Muravskaja ja Kadri-Mai Kuldkepp Feministeeriumist.” Seda, et feministeerium ei esinda mitte vajalikku naisõiguslust, vaid äärmuslikku marufeminismi, taipab ilmselt iga mõtlev inimene.

“Huvilistele saadetakse enne kohtumist nimekiri artiklitest, feministlikest koomiksitest ning raamatutest, mille võiksid osalejad soovitavalt enne lugemisringi läbi vaadata,” kirjutab BNS.

“Arutluse alla tuleb Kadi Viigi artikkel inimõigustest Eestis” – noored naisehakatised saavad teada, kui rõhutud nad on, kui nad ise seda pole kogenud. Tegu on suurema ajupesuoperatsiooniga, mida ” toetab Briti Nõukogu”.

Kõige häbiväärsem on see, et selline vasakliberaalne ajupesu korraldatakse muuseumis, mis on algselt ikka muuks otstarbeks mõeldud.

“Näeme kena evolutsioonilist ajalugu, kuidas üks asutus üle võetakse ning temast saab ajaloo jäädvustamise ja populariseerimise asemel ajalugu väänav ja äärmusideoloogiaid propageeriv institutsioon,” kommenteerib ühiskonnategelane Peeter Espak. “Iseenesest tehtagu olgu naiste õigustest ja feminismist okupatsioonide ajal või ka seksuaalvähemuste kiusamisest okupatsioonide ajal ka lastele loenguid. Igati sihipärased teemad. Aga antud juhul toimub inimõiguste ja ka feminismi ajaloo ja mõiste labastamine – otsene kaasaegne ultraprogressiivne poliitiline propaganda poliitilise rühmituse poolt. Arutelu peetakse artikli põhjal, mil pole vähimati seost ei inimõiguste ega millegi muu olulisega – tegu on otsese poliitilise agitatsiooniga sh lastele.”

“Olen feministlikku filosoofiat uurinud, ka empiirilisi uurimusi teinud ja loen kursust “Haridus, kasvatus ja sugupool.” Tunnen kurbust ja nördimust, kuis see õigluse ja inimväärsuse eest seisev mõttesuund on siin diskrediteeritud, lagastatud ja labastatud, mis kokkuvõttes teeb kahju nii naistele kui kõigele, mille eest see mõttesuund on seisnud. Tekib kahtlus, kas ehk ongi toimuv kuratlik kavalus taaskord naised nende püüdlustes seljatada? Need asjad pole nii, nagu neoliberalistlikes huvides serveeritakse,” kirjutab sotsiaalmeedias pedagoog Tiiu Kuurme.

Nii käib Eestis marksistlik kultuurirevolutsioon, kus ühest küljest labastatakse meie minevik, teisalt aga levitatakse võõrideoloogiaid.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused