Kunagine miss modell Evelin Poolamets saab mõisa taastamisel iga tööga hakkama

Eesti, Varia,
- Updated
Evelin Poolamets

Äripäeva portaal Lääne-Virumaa Uudised käis külas EKRE volikogu esimehel Evelin Poolametsal tema kodus Kulina mõisas. Evelin jättis koos perega kaheksa aastat tagasi mugava elu pealinna korteris, et asuda elama Kulinasse, kus asuti mõisat taastama hobuseid kasvatama.

Artiklis kirjeldatakse mõisa taastamist ja räägitakse Evelini mitmekülgsusest ratsarügemendi vormi õmblemisest kuni akende pahteldamiseni, hobuste ette rakendamisest kuni mootorsaega võsas müttamiseni.

„See on nii lahe, igal poole, kuhu vaatan, näen ma enda kätetööd,“ õhkab Evelin Poolamets uhkusega, kuid tunnistab, et väga palju on veel teha ega tea, kas kunagi ka valmis saab.

Tegus naine ütleb, et töö mõisa renoveerimisega on teda seesmiselt avardanud ja kasvatanud.

Välja tuuakse ka mõnele veel võib-olla teadmata tõik, et 1993. aastal osales Lõuna-Eestist pärit pikka kasvu naine missivõistlustel, kus sai miss modelli tiitli. Eesti missid olid tol ajal meie rahvuslik uhkus.

Evelin Poolamets on kahekordse kõrgharidusega – on lõpetanud ülikooli nii keemikuna kui ka disainerina.

Ta seostab oma eluviisi just loomingulisusega, mis on tema arvates kaasasündinud omadus, kuidas probleeme lahendada. „Öeldakse et loomingulisus hoiab naise naiselikuna,“ teab ta rääkida.

Evelin ja tema abikaasa, Riigikogu liikme Anti Poolametsa peres kasva kaks tütart.

 

Loe lisaks: https://www.laanevirumaauudised.ee/uudised/2022/06/19/evelin-poolamets-kulina-mois-on-mind-avardanud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused