Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Küsitlus: Reformierakond peab Marko Mihkelsoni asjus andma moraalse hinnangu

14.11.2022
Marko Mihkelson
© Uued Uudised

Portaali Uued Uudised lugejaküsitlus oli eelmisel nädala selline: „Kas Reformierakond peaks Marko Mihkelsoni asjus konkreetse seisukoha võtma ja tema kõlvatute tegevuste pärast hukka mõistma?“. Ligi 6000 inimest vastas, et see on vajalik.

3825 inimest vastas „Mitte ainult hukka mõistma, vaid erakonnast välja viskama“, 2159 inimest vastas „Jah, kindlasti“ ja 308 inimest ei pidanud seda sammu vajalikuks. 93 inimest ei osanud sellele küsimusele vastata.
Teatavasti oli Marko Mihkelson sunnitud läinud nädalal väliskomisjoni esimehe kohalt tagasi astuma, sest seda meelt kaldusid olema ka Reformierakonna koalitsioonikaaslased.

Peaminister Kaja Kallas aga keeldus Riigikogu EKRE fraktsiooni liikmete küsimustele vastates alaealisest kasulapsest kõlvatuid pilte teinud Marko Mihkelsonile moraalset hinnangut andmast.

Järgmisena küsime „Milline peaks olema eelseisvate Riigikogu valimiste põhiline teema?“
Vastusevariandid on: „Inimeste toimetulek“, „Kõrged energiahinnad“, „Riigikaitse“, „Massiimmigratsioon“, „Reformierakonna valitsusest väljajätmine, et nende kõikide probleemidega edukalt tegeleda.“