Lääne Elu peatoimetaja Andrus Karnau tunnistas riigiraadios, et tema lehetoimetuse seinal ripub plakat valgetest neegritest

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
ERR-i lipp on kui tähtedeta EL-i lipp. Pilt on illustratiivne.

Maakonnalehe Lääne Elu peatoimetaja Andrus Karnau tunnistas tänases poliitikasaates „Olukorrast riigis“, et tema juhitava toimetuse seinal ripub juba aastaid plakat kirjaga „Siin töötavad valged neegrid“, pidades seda täiesti süütuks naljaks. Samal ajal sildistas EKRE-vastasest vihast vahutav ajakirjanik rahvuskonservatiive rassistideks.

Andrus Karnau oli EKRE kongressi ja sealseid sõnavõtte kommenteerides rahvusringhäälingus tajutavalt endast väljas, isegi tema kaassaatejuht Harry Tuul ei suutnud teda maha rahustada ja pidas mitmel momendil targemaks lihtsalt vait jääda.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ülesköetuna ei suutnud Karnau end enam kontrollida ning tõi sisse tõsise tunnistuse, et mitte öelda loogikavea, kus pidas valgete elude lugemise kujundit rassistikuks, aga enda toimetuse seinal rippuvat plakatit mitte, sest sellega pidava tema ja ta alluvad silmas „leheneegreid“.

Muu hulgas mõnitas ta Ivo Linnat, kes oli oma artiklis Saaremaa ajalehele rääkinud sellest, et ei mõista, miks on löögi alla moorapead ja Eskimo jäätis.

7 commentsOn Lääne Elu peatoimetaja Andrus Karnau tunnistas riigiraadios, et tema lehetoimetuse seinal ripub plakat valgetest neegritest

 • Avatar

  Jumala õigus! Tõesti on parim mitte kuulata ühtegi ,,rahvusringhäälingut” ja samuti mitte lugeda ühtegi ,,pasarahet” serveerivat lehte, sest teen seda juba ammu ja elu palju rahulikum! Vabandan siin meie presidendi aseaine leiutatud sõna ,,pasarahe” loata kasutamise pärast, aga see sobib siia ju nii täpselt ja ilmselt ei ole patendiga kaitstud, kuna on liitsõna sarnase intellektiga isendite kõnepruugist.

 • Avatar

  Vanasi küsiti, et kas ta selle suuga sööb ka,
  millega pasandab?

 • Avatar

  Eks vanatoil jäid hommikul tabletid võtmata. Juhtub.

 • Avatar

  Ei ole ühtede inimeste suured ja teiste olematud õigused. Nii nagu Karnau leiab endal olevat õiguse olla äärmusmarksist on igal teisel õigus olla kes tahes, kui soovib, siis ka rassist!

 • Avatar

  See saade oli ikka elamus omaette. Soovitan seda täiesti takkajärgi kuulata kuigi reeglina ma ei soovita kellelgi ERR poliitikasaateid tarbida.

 • Avatar

  Parim, mida teha üks inimene saab, on – mitte kuulata selliseid marksistlikke propaganda/saateid. See on ju ette teada, mis sealt tuleb. Karnau on äärmus/vasakpoolne, kes ületab oma radikaalsuses teisi vasakpopuliste, – no ehk välja arvatud V.Kiisler….

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused