Lääne-Tallinna rahvuskonservatiivid valisid endale uue juhtkonna

Eesti,
- Updated
©UU
Pildil: Wesse Allik, Raul Öpik, Katrin Voolaid, Raivo Põhjakivi, Kadri Vilba, Ain Pedajas, Urmas Kaljurand (Nõmme osakonna esimees) ja Mart Kallas.

16. mail toimus Nõmme Majas EKRE Lääne-Tallinna ringkonna (Nõmme ja Mustamäe) üldkoosolek, kus valiti uus juhtkond.

Ringkonda neli aastat juhtinud Wesse Allik otsustas seekord mitte enam kandideerida, põhjendades oma otsust: „Ma ei usu igavestesse juhtidesse, 4 aastat on paras aeg, et ära teha, mis
vaja ning anda teatepulk üle uuele, kes saaks ka kogemusi. Ainult nii saab erakonnas tulla kogemustega järelkasv ja inimestel säilib motivatsioon“.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ühehäälselt uueks juhiks valiti Mart Kallas kes oli varem ringkonna aseesimees ja on hetkel Tallinna volikogu liige. Ta lubas Lääne-Tallinnas kujunenud traditsioone jätkata ning arvab, et sai valitud kõva meeskond, kellega saab teha suurepärast tööd. Selle kohta ütles ta: „Firmajuhina ma tean, et iga suure ettevõtmise taga on alati hea meeskond. Fraasid, et mina tegin, ja vastu rinda tagumine on lihtsalt ego upitamine“.

Aseesimeesteks valiti Raul Öpik, kes on reservkolonel ja varem juhtinud Ida-Tallinna ringkonda ning Wesse Allik, kes ütles, et aseesimehena peab jätkama, et uuel juhil oleks kogemustega inimene varnast võtta. Juhatusse valiti Kadri Vilba (EKRE Tallinna linnafraktsiooni nõunik), Raivo Põhjakivi (ettevõtja), Katrin Voolaid (tõlk) ja Ain Pedajas (ettevõtja).

Erakond soovib kõigile vastvalitutele edu ja kordaminekuid!

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused