Läbikäiguhoovist seadusriigiks: politsei saatis Eestist välja viis illegaalist välismaalast

Eesti,
©Uued Uudised
Eesti politsei tegeleb aktiivselt ebaseadusliku migratsiooni vastu. Pilt on illustratiivne.

Kuna pikki aastaid pole ebaseadusliku immigratsiooni vastu tõsisemalt võideldud, siis nüüd tuleb Eesti politseil tõsiselt tegeleda läbikäiguhoovi muutmisega tupikuks.

Politsei saatis riigist välja kaks Ukraina kodanikku ning ühe Usbekistani, ühe Nepali ning ühe India kodaniku.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Esmaspäeval viis Põhja prefektuur läbi illegaalimenetluse 1971. aastal sündinud Ukraina kodaniku ning 1964. aastal sündinud Ukraina kodanikust mehe suhtes, edastas prefektuur. Mõlemad mehed olid Eestis ebaseaduslikult viibinud 68 päeva. Mõlemale koostati ettekirjutus riigist lahkumiseks ilma sissesõidukeeluta.

Samal päeval viidi läbi illegaalimenetlus 1989. aastal sündinud Usbekistani kodanikust mehe suhtes, kes viibis Eestis ebaseaduslikult. Talle koostati ettekirjutus riigist lahkumiseks ilma sissesõidukeeluta.

Ka viis politsei läbi illegaalimenetluse 1979. aastal sündinud Nepali kodaniku ning 1978. aastal sündinud India kodaniku suhtes. Esimene viibis Eestis ebaseaduslikult 180 päeva, kuna riigist lahkumine oli Covid-19 tõttu raskendatud. India kodakondusega mees viibis Eestis ebaseaduslikult 15 päeva. Mõlemale koostati ettekirjutus riigist lahkumiseks ilma sissesõidukeeluta. (BNS-UU)

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused