LGBT ja feministid teatasid, et loobuvad riigieelarvelistest rahadest

Eesti,
©Scanpix
Optimistlik LGBT vaatab tiivustatuna tulevikku ka siis, kui riigilt raha ei saa. Pilt on illustratiivne.

LGBT Eesti ja MTÜ Oma Tuba (portaal Feministeerium) teatasid, et loobuvad edaspidi sotsiaalministeeriumi riigieelarvelistest eraldistest ning soovitavad selle raha hoopis kriisist ülesaamise fondi suunata.

Äraelamiseks hakkavad need organisatsioonid sihtasutuselt Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks eeskuju võttes hoopis annetusi koguma. Esimene suurem annetuste kogumine toimub sel neljapäeval Stenbocki maja ees.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

LGBT Eesti põhjendas oma otsust sellega, et soovitakse ka rahastamise osas kapist välja tulla ning säästa riigieelarvet salajastest eraldistest. Feministeerium aga tunnistas, et tegelikult pole võrdsusvolinik Liisa Pakostal soolise palgalõhe osas õigus ja tegu on kõigest palgakiluga, mis sundis ka neid Tanel Kiige antud rahad kriisifondile loovutama.

Eesti Inimõiguste Keskus seevastu teatas, et kuna raha saamine riigieelarvest on inimõigus, siis nemad sellest ei loobu.

Ühingul LGBT Eesti on ka häid uudiseid – homoparaad “Gay Pride” sel aastal siiski toimub, kuid Tallinna asemel Kapi-Kohilas. Ühing lubab, et paraadil peetakse kinni 2×2 nõudest, äärmisel juhul lubatakse ka 1,80×1,80 distantsi hoidmist.

3 commentsOn LGBT ja feministid teatasid, et loobuvad riigieelarvelistest rahadest

 • Avatar

  No enne läbeb vares valgeks kui see kamp (räuskav revolutsiooniline eliit) riigi rahast loobub…

 • Avatar

  Tore ja kosutav, et Uued Uudised täna 1. aprillil ikkagi nalja teeb. Koroonakriisist olenemata. Nalja peab ka ikkagi saama. Kõige toredam nali on minu arvates see presidendi `Sõna on vait` kampaania pressiteade.
  Aga UU – palun blokeerige see lollakas sutenööri reklaam. Lihtsalt vastik. Reklaamigu ennast eesti ekspressis ,postimehes või delfis või Vikerraadios.
  Ja veel – need ajalehed lausa nuruvad raha ning annetusi. Vot ei anna! Kiusu pärast ei anna. Olge enne natukegi eestimeelsemad ja kodumaad alalhoidvamad.

 • Avatar
  White Pride Worldwide

  Kui Feministeeriumi prtaali lugeda siis oleks seal nagu iga päev esimene aprill, sealt saab teada et teadusega keskonnaprobleemide lahendamine on ohtlik, sest teadus on valgete meeste teema ja et maal on EKRE toetus kõrge kuna seal on kõik metsad maha raiutud.
  Lugege ja naerge välja: https://feministeerium.ee/isake-loodus-paremaarmusluse-poliitiline-okoloogia/

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused