Libakodanikuühendused üritavad opositsiooni taktikepi all pensionireformi vastu häält tõsta

Eesti,
©UU
Pensionireformi vastu ei protesteeri mitte lihtinimesed, vaid ennast kodanikuühendusteks pidavad poliitvastalised. Pilt on illustratiivne.

Pensionireformi seaduse vastuvõtmise päeval tahavad Riigikogu ette piketeerima minna kaks seltskonda, kelle taust ütleb väga palju.

Ennast kodanikuliikumiseks pidav “Jah vabadusele, ei valedele” on puhas poliitprojekt, mis loodi praeguse EKRE osalusega valitsuse vastu võitlemiseks ja selle liikmed on valmis välja astuma mistahes asja vastu, eeltingimuseks on vaid see, et algatus peab olema tulnud valitsuselt.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Pensionikogujate Ühenduse kohta kirjutas Rahageenius mullu augustis: “Plaanitava pensionireformi kriitikud asutasid uue ühenduse, mille juhatuse liige ning avalik nägu on endine Danske Capitali juht ning pikaaegne fondihaldur ja pensionifondide süsteemi ehitaja Silja Saar. Danske Capitali eesotsas oli ta 2016. aastani.” Ehk siis asjast huvitatud sihtgrupp, mitte kodanikud.

Ühenduse teatel olevat asi kodanikualgatus ning apoliitiline. “Saare hinnangul on täna Eestis sarnaselt Ungari ja Poolaga realiseerumas poliitiline risk pensionisüsteemile,” vahendab BNS. Nende kahe riigi mängutoomine küll apoliitilisust ei näita.

Meeleavaldusega liituvad ka opositsioonierakondade esindajad, teatasid “kodanikuliikumiste” esindajad teisipäeval BNS-ile. Seega poliitiline täismäng.

Kommentaarid

One commentOn Libakodanikuühendused üritavad opositsiooni taktikepi all pensionireformi vastu häält tõsta

  • Avatar
    Jüri Mitt

    1.stuudios peaks laual olema liivakell. Kui liiv otsa saab siis möla maha,see käib eeskätt KAJA KALLASE kohta!

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused