Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Libarahvuslased andsid välismaalaste seaduse poolt hääletades rohelise tee võõrastele ja võtsid lootuse omadelt

-
14.06.2018
IRL või Isamaa, vahet pole, isamaalisusest pole endiselt lõhnagi.
© Tairo Lutter/ Postimees

Eestis on erakondi, kes räägivad “avatud” või “rõõmsast” rahvuslusest, kuid löövad samas eesti rahvuse kestmajäämisele esimesel võimalusel noa selga.

“Kolmapäeval hääletati välismaalaste seaduse muutmist ja ainult meie, EKRE saadikud, ei toetanud sisserände regulatsiooni lõdvendamist! Kõik teised, sealhulgas “isamaalased” ja “vabakad” toetasid kvoodi kaotamist isikutelt, kes teenivad kahekordset keskmist palka ja lisaks pikendatakse niiöelda lühiajalist töötamist 9 kuult aastale,” rääkis EKRE Riigikogu saadik Jaak Madison.

Laskumata konkreetse seaduse sisusse peab nentima, et ennast mingil erilisel ja ainult neile omasel moel rahvuslikeks pidavad erakonnad, nagu Reformi- ja Vabaerakond ning Isamaa, hääletavad järjekindlalt kõigi seaduste poolt, mis võtavad maha või leevendavad sisserändepiiranguid, avades üha uusi uksi massiimmigratsioonile. Pole vist vaja lisadagi, et iga juurde tulnud välismaalane vähendab eestlaste osatähtsust riigi rahvastikus ja toob lähemale eesti rahva hääbumise. Vene häältele orienteeritud Keskerakond ja multikultuursust toetav SDE vähemalt ei üritagi oma väidetavast rahvusmeelsusest rääkida.

Eelnimetatud erakondade puhul torkab silma ka nende lojaalsus mistahes seaduseelnõule, milles on sõna “eurodirektiiv”. EKRE fraktsiooni esimees Martin Helme seevastu on öelnud, et tema kipub juba seda sõna kuuldes kätt eelnõu vastu hääletamise punase nupu poole sirutama.

Lõpetuseks tasub ära tuua ka EKRE Pärnumaa ringkonna esinaise Helle Kullerkupu paljuütleva kommentaari: “Eestis tegutsevad juba võõrtööjõuga äritsevad vahendusfirmad. Konkreetne pakkumine meie ehitusfirmale: meie toome töölised ja ettevõtja maksab 14 eurot tunnist (!) vahendusfirmale iga töölise eest. Soovitavalt 10-12-tunnised tööpäevad, 7 tööpäeva. Võõrtööline saab vahendusfirmast palka 2 eurot (!) tunnist. Tööandja ei tohi vahendustasudest töölisele rääkida ja kõike koordineerib vahendusfirma. Pole veel teada, kus riigis vahendaja makse maksab!”