Ligi pool Eesti elanikest leiab, et Euroopa Liit ei arvesta piisavalt nende huvidega

Eesti,
- Updated
Brüssel, Euroopa Liit

Ligi pool Baltimaade elanikest leiab, et Euroopa Liit ei arvesta piisavalt liikmesriikide huvidega, selgus novembris läbi viidud Eurobaromeetri küsitluse tulemustest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Baltimaade seas kõige skeptilisemad on euroliidu suhtes lätlased. Küsitletutest 65 protsenti Läti elanikke ei ole nõus väitega, et EL arvestab Läti huve täiel määral.

Leedus arvab 54 protsenti ja Eestis 43 protsenti elanikest, et EL eirab nende kodumaa huve.

Liikmesriikidest kõige skeptilisemad on selles küsimuses kreeklased – 79 protsenti küsitletutest arvab, et EL eirab nende huve.

Kõige soodsamal arvamusel on Luksemburgi alamad, kellest 68 protsenti leiab, et Brüssel arvestab nende huvidega.

UU

Foto: Reuters

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused