Linnaametnikud summutavad kriitikat kurikuulsa Robert Sarve abiga?

Rubriik Eesti On
- Updated
©Uued Uudised
Tallinna Linnavalitsus loob multikultuurset pealinna, kus eestlusele jäetakse marginaalne roll. Pilt on illustratiivne.

Kurikuulsat advokaati Robert Sarve on kasutanud lasteaialaste seksiõpetaja ja palju teised solvumisühiskonna võsukesed, aga nüüd kasutab teda ka üks kõrge linnaametnik oma alluvate vastu.

Tallinna Kultuuriameti juht Aini Härm esitas teda kritiseerinud linnamuuseumi töötajate vastu hagi, süüdistades neid laimus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tallinna Linnamuuseumi töötajad on sattunud olukorda, kus ametiasutuse juht on esitanud hallatava asutuse töötajate vastu advokaat Robert Sarve kaudu nõudekirja väidetava au teotamisega tekitatud kahju hüvitamiseks ning nüüd üritavad seda olukorda lahendada muuseum koos linna ja linna usaldusisikuga, vahendab BNS.

Advokaat Robert Sarve kaudu said nõudekirja 2000 eurole ja advokaadikulude hüvitamisele ka mitmed eakad ja staažikad muuseumitöötajad, kelle jaoks oli see traumeeriv ja seetõttu on kujunenud olukord stressitekitav kõigile.

Linnamuuseumi töötajad on ühel meelel linnapea Mihhail Kõlvartiga, kes on nimetanud ameti juhi käitumist vastuvõetamatuks.

See on ühiskonna jaoks midagi uut – töösuhteid ei lahendata enam seadusandlikus ruumis ja tööseaduste kaudu, vaid oma solvumisi klaaritakse advokaadi kaudu väljanõutavate rahasummadega, mis sageli võivad neid inimesi rahaliselt  ruineerida. Mis ilmselt eesmärgiks ongi, koos suu sulgemisega.

Ükspuha, mida alluvad ka kultuuriameti juhi kohta ei öelnud, ei saa ametkonnasiseseid suhteid klaarida advokaadi väljanõutavate valurahadega – see pole mitte kodaniku-, vaid solvumisühiskonna nähtus.

Agatha Christiele omistatakse ütlus: “Targad ei solvu, vaid teevad järeldusi.”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused