Linnar Priimägi: EKRE ütleb midagi väga selget, mida teised ei ütle

Eesti,
©Raigo Pajula/Ekspress Meedia
Linnar Priimägi arvates eristub EKRE teistest erakondadest selge sõnumiga.

Reklaami ja imagoloogia eriala õppejõud Linnar Priimägi analüüsis erakondade valimiskampaaniaid ja märkis, et EKRE eristub selgelt teistest.

Uued Uudised ei hakka vahendama teiste erakondade kohta öeldut, küll aga rahvuskonservatiivide kohta käivat. Priimägi sõnul on nii “parem tulevik” kui ka “õiglane riik” Eesti inimeste jaoks liiga filosoofilised, EKRE tugevuseks aga on valimislubaduste eristumine, rõhumine ebaõiglusele ja kampaanialoosung “Eesti eest!”

“Kui teised kõik, vabandust väljenduse eest, lasevad sooja ila oma programmides, siis korraga tuleb keegi ja eristub sellel taustal,” selgitas ta. Priimäe sõnul võivad ülejäänud erakondade lubadused segi minna, aga EKRE puhul mitte. “Nemad ütlevad midagi väga selget, mida teised ei ütle. Nemad ütlevad näiteks, et kohtuinstantsil ei ole õigust teha seadusi,” tõi ta näite.

Linnar Priimägi analüüsis erakondade kampaanialoosungeid ja lubadusi Raadio 2 hommikuprogrammis.

Allikas: ERR; kogu Linnar Priimägi hinnangut saab lugeda SIIT

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused