Lobjakas sõimab ja saab eetrikeelu, Ilves kaitseb sõimajat ja süüdistab ametisse astumata valitsust

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Toomas Hendrik Ilves.

Eesti meedia- ja poliitikamaastikul käib meeletu valetamine ja vassimine, kus vahendeid ei valita ka siis, kui iseennast seejuures alasti kistakse.

Postimees kirjutab, et Eesti Rahvusringhääling (ERR) katkestas töösuhte Raadio 2 saate «Olukorrast riigis» saatejuhi Ahto Lobjakaga “tema EKRE-kriitiliste arvamusavalduste tõttu.” Lobjakas nimetas EKREt hiljutises saates “saastaks”, märgib ajaleht. Tegelikult nimetas Lobjakas nii EKRE ministreid – erakonda sõimab too kogu aeg, kuid seekord läks ta konkreetsete inimeste kallale.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Toomas Hendrik Ilves võttis Postimehe andmetel sõna, et kui Eestis ei ole kriitikuid, siis see Eesti ei ole see, mille nimel võideldi. «Ei läinud kaua, kuniks Eesti valitsus viis läbi “illiberaalset demokraatiat.” Olin kaks päeva kontorist eemal ja kriitikuid lastakse lahti,» kirjutas endine Eesti president oma Twitteris. “Täies hoos: meedia tasalülitamine perestroika-eelsesse perioodi.”

Pange tähele, ekspresident määrib “tsensuuri” juba uue valitsuse kaela, kes ei ole veel ametisse asunudki. Samas ründab peavoolumeedia ja ka ERR endiselt EKRE-t – rahvusringhäälingu nõukogus jäi selle liige Martin Helme ju üksi ja tühjade kätega, Delfi aga sorib jätkuvalt tema minevikus. Demagoog Ilves aga on juba sõimleva Lobjaka eetrist kõrvaldamise võrdsustanud nõukaajaga.

“Ahto Lobjakas on 10 aastat kostitanud mind kõikvõimalike epiteetidega ja sõimuga. Ometi, pole pähe tulnudki, et piirata tema õigust seda teha. Kuidas “illiberaalne demokraatia” meeldib, Eesti?”, vahendab Postimees Toomas Hendrik Ilvest.

Seega on “ärmataja” Ilvese arvates igati õige kasutada “kõikvõimalike epiteete ja sõimu” ja nende kasutajat ei peagi korrale kutsuma, muidu olete “illiberaal”! Endine riigipea säutsub kõigile vihaõhutajatele – andke aga minna! Ta kaitseb ka iseenda sõimajat, peaasi, et too EKRE-t sõimaks!

Päris huvitav, et Ilves nii ämbrisse astus. Ise räägib madalast poliitilise väitluse tasemest, aga järgmisel hetkel keelab “saasta”-levitajat hukka mõistmast, sest siis tulevat “illiberaalne demokraatia”.

Tegelikult on Ilvese viha EKRE ja uue koalitsiooni vastu nii suur, et ta astub nende sõimaja kaitseks alati välja, kasutagu too mistahes sõnu!

Allikas: Postimees

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused