LUGEMISSOOVITUS. Malle Pärn: mureliku südamega, oma lastelaste kaitseks

Rubriik Eesti On
©AFP/Scanpix
Migrandid Calais`is – elujõus mehed, kellel on aega oodata, millal kord Briti saartele pääseb.

Kolumnist Malle Pärn kirjutab mitme loo kaudu sellest, kuidas massimigratsioon ohustab Euroopa rahvaste tulevikku.

„Massimmigratsiooni probleemid ei ole lõppenud, vaid jätkuvad ja kasvavad. Tuletame meelde, vaatame tagasi, mõtleme selle üle, mis toimub praegu Euroopas. Kõigepealt mõned üsna räiged illustreerivad lood ja mõistlikud kommentaarid lähiminevikust.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Esimene lugu:

Eesti kaugsõidujuht kirjeldab kogemusi Calais’s: “Pean kaugsõidu autojuhi ametit ja oma töös tuleb käia Inglismaal ning teekond läbib ka prantsuse sadamat Calais’d. Just seal asub see kurikuulus ebaseaduslik pagulaste laager, kus elavad inimesed tahavad iga hinna eest pääseda Inglismaale.

Tänane hommik algas mul Calais’s niimoodi, et kõigepealt tee blokeeriti prügikastidega, mille juures passisid ca 20 noort migranti vanuses 17 – 25. Pärast tee blokeerimist, taheti meeleheitlikult haagisesse ronida.

Minu puhul see ebaõnnestus, järgmisi ei tea. Mida lähemale piirile, seda hullemaks läks. Kampasid, kes avasid uksi ja lõhkusid haagise katteid nugadega, oli tohutult. Ükski normaalse mõistusega autojuht ei julge seal autost välja minna. Politsei kohalolek praktiliselt puudub. Vahepeal sõitis politsei seal pimedas mööda – kui panid sireeni peale, jooksid migrandid põõsasse. Kui sireen vaibus, olid migrandid koheselt platsis tagasi.

Kõige hullem on see, et nad teevad kõik, et pääseda haagisesse. Kui õnnestub sisse saada, siis ronitakse ja peidetakse ennast täiesti ulmelistesse paikadesse. Kui kedagi sealt avastada, jääb neil õigust ülegi ja nad ei tee märkamagi, kui neid kauba vahelt välja aetakse. Autojuht neid puutuda ei tohi, muidu on kuri karjas – oled rassist ja jääd veel ise süüdi.

Kui piiril avastatakse, et illegaal on auto peal peidus, saab juht mega trahvi. Illegaal viiakse lihtsalt autost eemale, soovitakse head teed ja sellega kõik piirdub. Nii nad siis lähevad oma järgmist võimalust ootama.

Seal liiguvad ka üksikud pered väikeste lastega. Eriti hull pilt on see, kui nad üritavad lastega iga hinna eest liikuvasse autosse pääseda, mis on päris ohtlik.

Paljudel juhtidel on lihtsalt autosid lõhutud. Kui juht suitsetab ja küsimise peale neile suitsu ei anna, siis on kohe kivi esiklaasis garanteeritud. See on lihtsalt õudne, mis seal toimub.”

Teine lugu:

“Mul on üks tuttav albaanlane… tutvusin temaga Londonis… ta oli seal Kosovo sõjapõgenikuna. Tegelikult oli ta Albaaniast ja tahtis lihtsalt paremat elu… reis ja uus identiteet ja nimi oli päris kopsaka summa eest ostetud. Asja juurde käis ka pisaraid kiskuv lugu, kuidas ta vanemad ja vennad õed tapeti.

15 aastat, mis ta Londonis sotsraha sai, käis ka mustalt tööl ja saatis selle raha vanematele ja vendadele, mille eest ehitati kodus Albaanias samal ajal villat mägedes ja 5-kordset elumaja Tiranas. Lõpuks läks koju, kuna ei makstud enam abiraha. Mõned päevad tagasi rääkisin temaga, ta on jälle põgenik, seekord Saksamaal, ootab passi ja korterit perega. Loomulikult uus nimi ja identiteet. Seekord vist hakkas süürlaseks.

Ütles, et muretu elu, easy money. Selline elukutseline pagulane. Ja meie juhid väidavad, et nad omavad asja üle kontrolli. Üksikjuhtum?”

Kolmas lugu:

“Toon välja kolm momenti. Esmalt: ükski “pagulane” ei õpi ära eesti keelt. Pigem leiab ta kusagilt oma keelekaaslasi ja üritab nii hakkama saada. Tekib geto, milles olijad ei mõista väljaspoolseid ja väljas olijad ei saa aru neist. Pikapeale tekib grupis trots: meist ei peeta piisavalt lugu!

Teiseks on kõik tulijad sõltlased. Nimelt ei ole neil võimalik ka saja aasta ausa tööga teenida ülemere sõidu raha, muud kulud lisaks. Mõnikord arvame, et ju nad kellegi paljaks röövisid. Aga ka röövimiskõlbulike hulk on imeväike. Nad on raha võlgu saanud smugeldajatelt. Pandiks on jäetud naised-lapsed.

Fakt on see, et Eestis ei teeni keegi neist tagasi ei võlga ega võla protsente. Naisi-lapsi smugeldajad ei vaja, järelikult tuleb võlgnikel nahk turule viia ja ülesandeid täitma hakata. Seepärast ei taha me siia ei koleda näoga moslemeid ega lahke näoga moslemeid – sest nad on sõltuvad!

Kolmandaks: pole üldse oluline, mida tulijad ise endast arvavad. Peavad nad endid põgenikeks, majanduspagulasteks, õnneotsijateks jne. Euroopa üleujutamise taga on ajud ja suured rahad. Tehakse propagandat ja näidatakse kätte suund.

Mind võidaks pidada vandenõuteoreetikuks ja öelda, et igast suurest rahade liigutamisest jääb jälg. Õige. Seepärast arvan, ei kõige tõenäosemalt on tegemist naftarahadega. Iga moslem ja tema firma annab tegelikkuses umbes 6% heategevusele ja islami levitamisele. Sellega pole enam muret Euroopa muutmiseks islamikalifaadiks.”

Poola välisminister Witold Waszczykowski:

“Kui inimene põgeneb Süüriast ja ta suudab tõestada oma identiteeti, kui ta suudab tõestada, et ta ISIKLIKULT oli poliitiliselt aktiivne, et teda isiklikult võib president Assadi režiim karistada, siis on rahvusvahelise õiguse järgi tal õigus varjupaika paluda esimeses riigis, kuhu ta jõuab. Mis siis süürlaste puhul oleksid Türgi, Liibanon ja Jordaania.

Kui selline isik aga nendest riikidest edasi liigub, siis ta rikub rahvusvahelist õigust ja pole enam mingi pagulane, vaid illegaalne immigrant.”

Tallinna Ülikooli arabistika professor Otto Jastrow:

“Islam ongi vägivaldne. Rahu on mõeldud nende jaoks, kes on islami vastu võtnud. Kõikide teiste jaoks on vägivald reaalne oht. Oleks väga pealiskaudne tõmmata võrdusmärki rahu (salām) ja islami vahele.

Läänemaailma jaoks on traagiline, et vägivald pole islami ajaloo kaasnähe, vaid tuleneb usu algsest õpetusest. Prohvet Muhamed polnud rahuarmastav isik. Vastupidi, ta osales sõjaretkedel, murdis vaherahusid ja lasi oma kriitikuid mõrvata.

Tema eriline viha oli suunatud Mediina juudihõimude vastu, mõned neist heideti välja ja nad pidi lahkuma oma elukohast, aga Quraiza hõim hävitati täielikult, meestel raiuti pead, naised ja lapsed anti orjusesse.”

Mae Merusk räägib portaalis “Uued uudised”:

“Ma ei tea, kas Eesti ajakirjandus seda kajastas aga mõned kuud tagasi oli suur kära sesose Mafia Capitale’ga ehk siis Pealinna Maffiaga.

Skeem oli lihtne: põgenikelaagreid, seal elamist, toitlustamist, mõnel pool isegi keelekursusi jne. koordineerisid koperatiivid, kes siis küsisid valitsuselt raha oma plaanide eluviimiseks. No näiteks küsiti ühe põgeniku kohta söögiraha päevas üheksa eurot, aga toitlustajale maksti sellest tegelikult kuus.

Kui korrutada nüüd need „ülejäänud“ kolm eurot tuhandete inimestega, kelle pealt see teenistus tuli, siis oli täiesti ilmne, et teeniti miljoneid. Ja nii mitmes vallas. Ühesõnaga mida rohkem immigrante, seda suurem teenistus. Pätid väitsid isegi pealtkuulatud telefonivestlustes, et immigrandiäri on palju tulusam kui näiteks narkoäri. Ja ma miskipärast arvan, et see on ainult jäämäe tipp…

Ei ole ju normaalne, et riik jätab hätta oma inimesed, aga võõraid toidab ja elatab tasuta. Ka Itaalias on palju vaesust, on inimesi, kes kaotanud töö ja kodu ning elavad autodes (olemata sealjuures asotsiaalid)… nemad ei saa riigilt mingit abi.”

Prantsuse lavastaja Victor Tropaller kirjutab:

“Me lubame neil marssida meie tänavail, kisada, röökida, lõhkuda, tappa, vägistada. Me ei ole võimelised võitlema. Näiteks ei suuda me vastu võtta seadust kodakondsuse äravõtmiseks ja deporteerimiseks.

Kui sa röögid, et sulle varjupaiga andnud riik peab elama šariaadiseaduse järgi, lööd kaasa meeleavaldusel fanaatikutest mõrvarite toetuseks, jutlustad vihkamist Lääne tsivilisatsiooni vastu, kutsud üles džihaadile – kao minema!

Mošeed, kus viiakse läbi vastavat agitatsiooni, tehtagu maatasa. Terroriaktidega seotuile karistuseks surmanuhtlus. Kas tundub utoopiana?”

Roland Tõnisson kirjutab (portaalis “Objektiiv”) :

“Niinimetatud “keskmine eurooplane” peab ikka ise hakkama saama vägistajate gängidega, kes seksaalkuriteo puhul pääsevad tingimisi karistusega.

“Keskmine eurooplane” liitub Põhja-Itaalias oma koduasulat turvava vabatahtlike meeskonnaga, sest mitmed tema maa poliitikud mahitavad inimkaubandust, saades selle eest oma osa.

Hollandis moodustab ta koos oma küla inimestega elava tõkke, et riigi migratsiooniamet ei asutaks nende külla kaks korda rohkem illegaalseid immigrante, kui on külas elanikke.

Saksamaal ja Prantsusmaal läheb ta meeleavaldusele seisma traditsiooniliste väärtuste ja elukeskkonna säilitamise eest. Soomes nõuab ta suurmošee ehitamise ja rahastamise lõpetamist, sest sellest asutusest saaks Soomemaast võõranduva ja põliselanikele vaenuliku kogukonna kasvulava.

“Keskmine eurooplane” kaitseb ennast ise, sellest hoolimata, et ta saab endale külge rassisti ja kitsarinnalise tagurlase sildi. Ta teeb seda, sest tema riik ei hooli muust kui kusagilt saadetud direktiividest.”

Mae Merusk kirjutab (PM arvamus):

“Miks ei taheta pagulasi Euroopasse? Sellel on minu meelest kultuuriline tagapõhi ning nahavärv läheb siin üsna viimaste komponentidena arvesse.

Euroopa ja Aafrika kultuurid on lihtsalt nii erinevad ning samuti on meil nii teistsugune mõtlemisviis ja ellusuhtumine, et me ei hakka mitte kunagi üksteisest aru saama.

Integratsioonile kulutatud aeg ja raha on vastu taevast visatud. Eurooplased emigreeruvad ka töö otsinguil Ameerikasse ja Austraaliasse – aga ikkagi sinna, kus kultuuriruum meie omaga vähekenegi ühtib.

Need, kes Aafrikas tõeliselt abi vajaksid, sealt põgenema ei pääse…

Sõjapõgenikud on ikka tavaliselt naised ja lapsed. Sõjapõgenikest mehed on üldiselt desertöörid ja karmimates riikides kuuluvad mahalaskmisele.

Ja sõjapõgenik on tänulik selle üle, et ta ellu jäi, et tal on katus pea kohal ja söök laual. Mitte ei vingu WI-FI puudumise üle. Ja kes on multikultuursuse poolt, see võiks ju omale mõne koju võtta, teda harida, tööd anda ja aidata sellel raskel teel mille nimeks integreerumine – saab kindlasti huvitav kogemus olema!”

++

Malle Pärn – järeldus, ehk soovitus neile, kes sõimavad eestlasi rassistideks:

“Kas tõesti on meil inimesi, kellele nende niinimetatud pagulaste selline käitumine ja kõik need kuritegelikud skeemid ja Euroopa valitsejate reetlikkus on vastuvõetavad? Kui siia lisada kõik mõrvad ja vägistamised, mis on Euroopas viimaste aastate jooksul toime pandud, millist pilti me siis sellest massimmigratsioonist näeme? Ja sallivuslased plaksutavad käsi?

Mõned kurdavad, et nende sõpradesse, kes on mustanahalised, on ka hakatud suhtuma halvasti, justnagu oleks nemad ka “pagulased”, ehkki nad ei ole. Ja siis nad kuulutavad, et neil on eestlaste pärast häbi ja süüdistavad neid rassismis.

Jah, muidugi on kole, kui käitutakse mõtlematult, inimesed ei tohiks viha üle kanda nendele, kes meile mingit ohtu ei kujuta, aga, nagu ikka, ei suudeta ega tahetagi näha selle suhtumise peamist põhjust: et valitsus ei arvesta rahvaga, ei hooli oma rahvast, ja smugeldab siia pagulaste nime all agressiivseid islami sõdalasi, kes käituvad Euroopas JÕLEDALT. Jah, smugeldab, sest mis seegi muud on kui smugeldamine, ise nad ju tunnistavad, et nendega tulevad kaasa Euroopa rahad. See on ju sulaselge inimkaubandus.

Te lugesite neid lugusid. SEE on põhjus, miks ei sallita enam neid musti ja moslemeid. Sellepärast tekib juba refleks, kui näed neegrit või moslemit. Mitte tema VÄRVI ega usu pärast, vaid nende rumalate ja vägivaldsete Euroopasse tungivate suguvendade pärast, ja Euroopa juhtide võimetuse pärast ebaseaduslike piiriületajatega toime tulla.

Kui mina oleksin neeger või moslem, ja elaksin Euroopas, siis ma oleksin väga vait, mul oleks sügavalt häbi oma jubedate suguvendade pärast. Ma ei solvuks iialgi, kui keegi ka minusse sellepärast halvemini suhtub, tal on selleks õigus. Kust ta teab, et ma pole samasugune metslane ja jõhkard? Kust ta teab, et mul ei ole pommivööd, et ma ei lähe süütama tema autot või kividega loopima tema aknaid?

Ma vabandaksin, igal sammul, kinnitaksin, et ma saan kohalike inimeste hirmudest aru, ning et ka mina jälestan vägivalda. Ma läheksin kohalike meeleavaldustele ja räägiksin seal sellest. Ma püüaksin õhutada oma kaasmaalasi mõistlikult käituma ja kohalikke inimesi austama. Ma püüaksin oma valgetele sõpradele selgeks teha, et eestlased ei ole rassistid.

Miks keegi seda ei tee? Ei Eestis ega Euroopas? Miks ei ole nende nõndanimetatud pagulaste hulgas ühtki arukamat inimest või inimgruppi, kes püüaks oma kaasmaalastest metslasi korrale kutsuda? Miks nad organiseeruvad AINULT kuritegudeks, mitte oma hullude taltsutamiseks? Ma pole veel kuulnud ühestki moslemite malevast, kes oma kurjategijaid karistaks või korrale kutsuks. Kui valge politsei ei saa nendega hakkama, miks ei loo nad ise oma politseid, kes nendega hakkama saaks?

Miks neid ei ole? Järelikult on nad kõik nõus sellega, mis Euroopas toimub. Järelikult on see organiseeritud islami invasioon Euroopasse, mitte mingi vaeste pagulaste sõja jalust päästmine.“

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused