Lühises poliitik Margus Tsahkna vaatleb poliitilisi arenguid vaid oma rikutuse tasemelt

Eesti,
©Ilmar Saabas/Ekspress Meedia
IRL-ika Margus Tsahkna jõudmine globalist Kristina Kallase sülelusse tema poliitilist järjekindlust küll ei näita.

“Kahesajataja” Margus Tsahkna kinnitas veel kord oma poliitilist kõlbmatust, kui võrdles EKRE-t ja Isamaad ühe tagumiku kahe kannikana.

Isamaa ja EKRE ei ole mingilgi moel sarnased, peale nende loosungite, mille esimesed teiselt pihta on pannud. Pikka aega valitsuses olles on Isamaa andnud ka Riigikogus õnnistuse kõigile Eesti suveräänsust ja rahvusriiki lammutavatele seadustele. EKRE seevastu on üritanud kõik kartellierakondade eestlusvastased eelnõud läbi kukutada ja on ise rahvusriiki kindlustavaid seadusi välja pakkunud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kogu Tsahkna intervjuu seisukohad pärinevad läbikukkunud poliitiku enese rikutuse tasemelt. Nii väidab ta, et EKRE peab muutuma pehmemaks ehk siis soinistuma – eks tema ise on ju IRL-i rohkem karile jooksutanud ja siis ennast Eesti 200 laevukesele munsterdanud. Kui inimesele on erakonna ja maailmavaate muutus lihtne, siis ootab ta seda ka teistelt.

Tsahkna soovitab, et EKRE “oma ebaratsionaalset maailmavaadet natuke lihviks ja muutuks sõbralikumaks”.  Ehk siis arvab Tsahkna, et põhimõtted on müüdavad, küsimus on vaid hinnas. Paraku on EKRE kartellierakondadest täiesti erinev ja on seadnud “punased jooned”, millest üle ei astuta. Kui EKRE teeks Tsahkna soovitust mööda, siis muutukski ta Isamaaks.

Eesti poliitikamaastiku rikutust näitab seegi, kuidas täiesti avalikult teadustatakse, et võimulepääs oma põhimõtteid reetes on igati loomulik. Enamikule poliitikutest, peale EKRE omade, ei tule enam pähegi, et võib ka teisiti, küürutamata, elus edasi liikuda.

Tsahkna ise on väidetavast konservatiivsest ja rahvuslikust IRL-ist jõudnud vasakliberaalse ja globalistliku Eesti 200 liikmeks. Üks tuntud inimene on öelnud, et loomulik areng on see, kui 20. aastates radikaalist saab 50. aastates konservatiiv. Tsahkna liigub küll vastupidisel arenguteel. Kui ta üldse areneb.

Allikas: Postimees

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused