Luisa Rõivas peab abikaasat parimaks peaministriks, ühiskond seda arvamust siiski ei jaga

Eesti,
©Uued Uudised
Reformierakondlased lähevad kollektiivselt higiseks, kui kuulevad sõnu “Autorollo” või “kilekotiraha”. Pilt on illustratiivne.

Kroonika edastab Luisa Rõivase sõnu abikaasa kohta: Eestile on vaja Taavi-sugust peaministrit. Sellise mulje olevat talle jätnud Rõivase esinemine “Esimeses stuudios”.

“Mulle jäi väga-väga hea mulje, nagu räägiks väga enesekindel peaminister. Sellist oleks Eestile vaja,” ütles Luisa Rõivas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Rõivase “headusele” andis rahvas saadikute kaudu hinnangu 9. novembril 2016. aastal, mil 63 rahvaasemikku hääletas reformarite valitsuse maha. Hiljem pole isegi erakonnakaaslased Rõivast esiletõstmiseks sobilikuks pidanud, sest peaministrikandidaadiks sai Kaja Kallas.

Rõivase enesekindluse taga peitub tegelikult reformierakondlaste ülbus, mis välistab igasuguse enesekriitilise meele – mees ise arvab siiani, et oli Eestile parim peaminister. Ometigi tegeletakse juba pikalt tema “peenhäälestamise” ehk stagnatsiooni tagajärgede likvideerimisega.

Rõivase karjäär on tüüpiline flaierijagajast üleöö ministriks saanud poisikese oma – usk oma ilmeksimatusesse ja headusesse, sest “mind pandi nii noorelt peaministriks, mis näitab mu headust”. Tegelikult põrus kaks ja pool aastat peaministri ametit pidanud noor mees täielikult.

Taavi Rõivas viis oma ametiajal ellu erakonnas õpetatud mentaliteeti, et kedagi pole vaja kuulata, sest nii takerduvad asjad arvamuste paljususse, vaid tuleb asi jõuliselt ära teha – kui see on tehtud, siis tuleb kriitikutel leppida.

12. oktoobril 2017 lahvatanud ahistamisskandaal näitas lisaks sedagi, et mehel jääb tõsiseltvõetavusest palju puudu – poliitik, kes ennast ei kontrolli, on kehv võimuteostaja.

Luisa Rõivasel on õigus oma mehest hästi arvata, kuid see ei väära seda, et tegu on poisikeseks jäänud ärpleva poliitikuga, kes kujutleb endiselt, et on parimatest parim. See on erakonnas väga levinud, eriti võimendub ninakergitamine Jürgen Ligi puhul. Rõivase aga peab Reformierakond kõigepealt uuesti peaministrikandidaadiks esitama, enne kui tast saab taas “parim” valitsusjuht.

9 commentsOn Luisa Rõivas peab abikaasat parimaks peaministriks, ühiskond seda arvamust siiski ei jaga

 • Avatar

  Enesekindel aga loll on Eestile halvem variant kui vaoshoitud ja kuulekas.

 • Avatar

  Mõistus ju pole oma teha, täiesti paras paar.Kui ta aga olete lollid siis olge parem vait.

 • Avatar

  Vaatasin 1.stuudiot, täiesti läbinähtavalt kuulab hoolega raadiosaadet Räägime asjast, sest sõnavara on üks-ühele Martin Helmelt üle võetud… hea, et midagigi on külge jäänud, ütleks selle kohta 🙂

 • Avatar
  Margus Peterson

  huvitav, et tatiktaavi olematut mainet upitavad (ja tõmbavad maha) naised. ju ta siis nii möku on, et sellega ise hakkama
  ei saa. mees või asi. supikukk, öeldi vanasti.
  veike mälestuskild kahh. kaks aastat tagasi türi lillelaadal olid oma telkidega väljas ka pea kõik erakonnad, kuna ees seisid
  euruparlamendi valimised. sotsid väärisid pea nulltähelepanu, refirojud olid kõige agressiivsemad ja üleküla poisid-tüdrukud ekre-st.
  kuna refid “panustasid” kaltsutaavile, oli temagi kohal – käis korvikesega ringi, jagas pastakaid-komme ja rääkis mesijuttu. sai ta
  ette võetud – mis sõnumi ta siitpoolt jevroopasse viib. vastuseks umbmäärane poliitmula, nagu kaltsukubule kohane. kui üritasin
  asjast rääkida, oli jutt lühike – tervitagu ma uusi uudiseid ja minekut. tahtes küsida, et mis ta minusuguse vanamehe ees põnnama
  lööb, siis vastus jäigi saamata. hale vennike.
  ps. teatavasti on tatiktaavi raski märdi tentsikuna “teeninud”. rask on teda õnnistanud “hellitusnimedega” JUHE ja POISIRAISK (oli
  vist nii?). mäletab keegi?

 • Avatar
  Muinas-Muiduvestja

  Kunagi ajaloolased kirjutavad, et 650SE oli kapis ootel* aga vanad kalad ei tahtnud seda märki enda külge võtta.
  Leiti ullike – tankist (lilla-sokipaela-rüütel Don’key-Hot külmkapi vallutaja).

  * “Esimese suurema sammuna avaldas Justiitsministeerium 2009.a suvel mitteabielulise kooselu ja
  selle õigusliku regulatsiooni analüüsi (edaspidi kooselu analüüs)”, http://www.just.ee/...

 • Avatar

  Taavi Rõivas sai eelmistel valimistel 2800 häält – eelmise peaministri kohta polnud see isegi mitte põrumine, vaid fiasko. Seega andis rahvas Rõivasele oma hinnangu eelkõige tema peaministri ajale – istu Taavi, hinne ÜKS, kui tahad võid ka külmkapi taha nurka minna, vaata aga et sa seal ei nohista!

 • Avatar

  Seda tõesti ei saa pahaks panna, kui naine oma abikaasat kiidab ja esile tõstab. Kui see aga meediakajastust leiab, taandub see täielikuks narruseks. Seepärast jäägu pereasjad ikka pereringi.

 • Avatar

  Ilus Luisa ei mõista luisata ja sellepärast räägib tõtt. Kahjuks küll vaid oma süüdimatu ja armastava abikaasa tõtt. See “kroonoline tõerääkija” ajakirjas KROONIKA
  ajab ainult lootusetult segamini RIIGI ja PEREKONNA toimimiste seaduspära. Järeldus: LUISA & TAAVI võivad omavahel sobida suurepäraselt!

 • Avatar
  Luisale sobib

  Peaministrid omavahel
  Taavi Rõivas läheb Andrus Ansipile kurtma : Kuule, Ansip, sa lubasid mulle, et kui ma täpselt nii teen nagu sina, püsin ma võimul rahulikult vähemalt järgmiste valimisteni.“ …

  https://www.xn--lu-bka.ee/anekdoodid
  https://www.õlu.ee/anekdoodid

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused