Madala reitinguga Isamaa hakkas endas parempoolsust otsima. Kas see viib erakonna lagunemiseni?

Eesti,
©Uued Uudised
Isamaa logo

Valitsuskoalitsiooni kuuluv Isamaa teatas täna, et 111 erakonna liiget asutasid erakonnasisese liikmeühenduse Parempoolsed, mille eesmärk on seista läänelike väärtuste ja parempoolse maailmavaate eest.

Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder lükkas ümber ajakirjanduse kahtlustused Isamaa lagunemisest. Samas on selge, et tegu on Isamaa viimse ponnistusega oma ülimalt madalat reitingut tõsta.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kohe oli raisakullina platsis Reformierakonna esimees Kaja Kallas, kel pole enam paremat plaani valitsuskoalitsiooni lõhkuda, kui meelitada Isamaad enda poole üle.

Ühenduse asutajate hinnangul on aga Reformierakond loobunud parempoolsest maailmavaatest ja seda võib võtta vastusena Kaja Kallasele.

16 commentsOn Madala reitinguga Isamaa hakkas endas parempoolsust otsima. Kas see viib erakonna lagunemiseni?

 • Avatar

  Vaatasin seda 101-e nimekirja. Ülehüpanute seas oli mitmeid tuttavaid nimesid, st neid, keda isiklikult tunnen.
  Luurele ei läheks ja asju nendega ei ajaks.
  Samas on selliseid ka IRL-ist EKRE-sse üle hüpanud, kahjuks.

 • Avatar
  vanaisa maalt

  Salalikud laarlased, avatud rahvusluse eestkõnelejad, isa maa ja ema keele hävitajad, punt eneseimetlejaid maailmanabasid. Täiesti võrdväärsed 200 punastega, lihtsalt ühed hakkavad hävitustööga pihta ühestotsast,teised ümbernurga kolmandast. Eesmärk on mõlemal üks, võim ja raha, kust rohkem saaks.Vähendada rahva kaasamist, föderaliseerida isade maa, alandlikult põlvitada Brüsseli ees mistahes otsustes-111 isevalitsejat on selleks loa andnud.

 • Avatar
  vanaema maalt

  Vasakpoolsete mäss parempoolsuse sildi all. Ikka vanas Laari tuules-kõik müügiks, ka see sama Isamaa, mis veel Brüsseli ja Peipsi vahel loperdab, kuniks 111 liberit ohjad enda kätte saaks. Kui libedalt said laarlastest miljonärid, teavad kõik, sama närib hinge 111-l, miks meie ilma olema peame-äkki teeks selleks midagi. Segaks rahvast, keelaks otsedemokraatia, kuulutaks Põhiseaduse tabuks, perekonnaväärtused igandiks, kõige selle varjus igale väärtusele käpp peale.Üks hea näide juba Kadriorus on, vaat kus rabas Laari assistendina, ehk saab Seedri ka üle mängida, juba pisitasa pehkib.

 • Avatar

  Vanasti öeldi selle kohta, et “s1tt ujub ikka pinnale” ehk kui asjad hakkasid juudaste jaoks liiga “konservatiivseks” minema siis kukkusid
  nad rabelema – ja nüüd on teada, et need 111 (oli vist nii palju) on sisuliselt Eesti rahva REETURID.
  Küsimus on palju selliseid on veel “pesas” kelle närv on tugevam ja nii lihtsalt oma tõelist palet ei reeda???
  On ju olema rahva keeli väljend – kapip€d€d – need olid siis kapisotsid – pealt nagu sini-must-valged seest aga padupunased.

 • Avatar
  seltsimehed "isamaalased"

  Kõik väga õiged kommentaarid. lisan ainult Helgi omale täienduseks, et seltsimees Seederi puusüü on ammu nähtaval ja haiseb.., sest läänelike väärtuste kummardajate hind on riigi suveräänsuse kaotamine

 • Avatar

  Äraostmatute mantlipärijad jälle hoos, seedripuule on ka midagi nende toimeainest peale tilkunud, et mädaneb. Müüdava Eesti nimel võitlusse asudes on vennad ennast reetnud, isegi 200-sse ei kõlbaks. Mis parempoolsus, laus ultravasakradikaalid, kui välistavad riigivalitsemisse rahva referendumi läbi, välistavad igasuguse otsedemokraatia rahva suuläbi. Hirmutav kooslus, päris isamaalased võiks häbi tunda selliste pärast.

 • Avatar
  Henri Ollevalaja

  Eestis on 3 juutide parteid väikeste kosmeetiliste erinevustega, 1 vene partei, 1 roheliste partei, 1 rahvuslaste partei.
  Kuidas määratleda IRL ?
  Seniste Eestile oluliste otsuste Riigikogu saalis hääletamiste alusel määratlevad nad ennast siiski juudaste-globalistide kannupoistena.
  https://uueduudised.ee/uudis/eesti/valijale-eestile-oluliste-otsuste-poolt-ja-vastu-haaletajad-leiab-riigikogu-kodulehelt/

 • Avatar

  Muidugi Isamaa laguneb. Nagu lagunevad ka kõik muud pseudoorganisatsioonid ning jääbki järele 2 gruppi, inimesed ja kommunistid. Isamaa oli kontrollitud opositsioon algusest peale. Ärge ära unustage, et meile ehitati riik ja veidral kombel said teatud vaadetega inimesed veidral kombel kusagilt muljetavaldavat raha ja kompetentsi. Nagu ka mõned meediaväljaanded ja ettevõtted, kes seletamatul kombel tõusid pankrotistunud rmpsärist järsku ettevõtluse tippu. Egas meil ainult presidente väljamaalt pukki ei panda, ikka kõiki teisi ka. Paljud asjad saavad palju selgemaks, kui inimesed loobuksid oma nõidusunest ja tunnistaksid, et me tegelikult ei iseseisvunudki vaid lihtsalt ENSV tehti trotskistliku nägemuse järgi ringi,

  • Avatar

   Kui vaadelda infokillukesi nii minevikust kui praegusest, süveneb ka minul see kahtlus, et meil on tehniliselt ENSV vol.2. Kui lähtuda Hain Rebas’e öeldust, siis EV de jure taastamise võimalus lõppes aastal 1976, kui Valgamaal suri viimane legitiimset EV valitusust esindanud isik. Pärast seda sai teha mistahes riiki, aga mitte EV järjepidevuse alusel. Ilmselt ei ole see asjaolu teadmata ka venelastel.
   Kui L.Meri käis nn piirilepingut ratifitseerimas, oli valmis piirileping nendes piirides mis kattus kunagise EV omaga, kuid L. Meri lihtviisil, nagu ütlevad venelased – “napilsa”. See on vaidluskoht, kas ta tegi seda tõesti ise või teda joodeti täis, on tagantjärele väga raske öelda (on mõlema variandi pooldajaid), kuid lõpptulemus sellest ei muutu – Jeltsini Venemaa ei sõlminud piirilepingut ajaloolistes piirides.
   Vaatamata selle – praeguse riikliku moodustise Põhiseadus kehtib ja selles pole sõnagi mingist “avatud rahvuslusest”, on see nii siis kellegi näpuka tulemusel või mitte, pole enam tähtis, sest n.ö. allkirjad on all. Selliselt kvalifitseerub seltskond seltsimehi isamaast oma programmiga üsna samasse auku jestitvesti ja muude ümbernimetatud kommunistidega. Jah, just nii – ümbernimetatud kommunistid, just seda nad tegid (nimetasid end ümber) kui meile räägiti taasiseseisvumisest ja muust butafooriast. Mustkunstis on selle tegevuse nimetus “tähelepanu kõrvalejuhtimine”.
   Meenutan, et Eestis ei viidud miskipärast läbi desovetiseerimist, nagu enamikes ida-euroopa postsovjetlikes riikides…

 • Avatar

  Avatus, kaasaegne rahvuslus, tulevikku vaatamine, rahvusvahelistumine – need on terminid, mida kasutavad oma propagandas vasakparteid nagu SDE, RE ja E200, “läänelikud väärtused” on aga neomarksistliku Frankfurdi koolkonna “väärtused”. Parempoolsed? Naerukoht!

 • Avatar

  Niipalju siis päris Isamaast, kust võib 111 rahuga maha kanda, sest need on reformi ripatsid kogu aja olnud. Teisisõnu on need respublicaanid, kes otsivad isiklikku kasusaamist mistahes projektidest. Ultraparempoolsus lagundab Isamaa varem või hiljem, sest kasuahnuses liigutakse räpaseid teidpidi, kus RIIK ja RAHVAS on viimased, kes meeles on. Elamisload, juba esil, näiline võitlus põllumeeste eest, Põhiseadus, seda pole üldse vaja, segab tegutsemist, referendumile EI jne. Kiisleriga eesotsas, üks imelik kooslus, mis viib reformi rüppe ja toob kaasa ISAMAA kadumise, tore on, pilt saabki selgemaks, kes neid veel valib.

  • Avatar

   Ja neist 111-st ülejäänud neelabki Ekre alla. Nii või teisiti, Isamaale see nüüd küll midagi head ei tõota, jalgadega hääletamine võib alata juba homnepäev. Nüüd saabnäha, mis puust mees Seeder tegelikult on.

 • Avatar

  See pettus on nii läbi näha. Kõik vanad laarlased taas leelotamas. Juba aastal 2000 teavitas Laar erakonnakaaslasi sõnapaariga “avatud rahvuslus”. Kulla rahvas, juba 20 aastat tagasi alustasid laarlased Eestimaa täitmist migrantidega. Leelo-leelo Isamaa! Valelik ja globalistide kinnimakstud projekt eestlaste hävitamiseks oma ajaloolisel kodumaal. Laarlus on sama kuritegelik mis LKGB või blm.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused