Madison Euroopa Parlamendis: sundkvoodid migrantide jagamisel tähendaks Euroopa Liidu lõppu!

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison.

Teisipäeval toimunud aruelul käsitleti Euroopa Parlamendi täiskoguistungil olukorda Kreeka – Türgi piiril seoses migratsioonikriisiga. Konservatiivse Rahvaerakonna saadik Euroopa Parlamendis Jaak Madison rõhutas oma kõnes, et uus surve migratsioonikvootide kehtestamiseks tähendaks ühtlasi ka Euroopa Liidu lõppu.

Madison oma kõnes tõi esile, et 2015-2016. aastal tekitati massiline kaos, kui rakendati Angela Merkeli avatud uste poliitikat, mida omakorda taheti lahendada kohustuslike kvootidega migrantide jaotamisel.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Minu sõnum on see, et igasuguse survega kvootidele ja jagamistele viib Euroopa Liidu lõpuni. See tekitab liidule lõpliku kriisi“, ütles Madison.

Madison toonitas, et on korduvalt käinud migrantide laagrites Kreekas ja enamik neist ei ole olnud põgenikud, ning majandusmigrantide kutsumine põgenikeks on valetamine.

Ta lausus oma kõnes: „Tegemist on majandusmigrantidega ja meil, Euroopa rahvastel eri riikides, puudub igasugune kohustus lahendada neid probleeme, mida on tahtlikult tekitanud vasakäärmuslikud jõud üle Euroopa. Näiteks Saksamaal. Ma tulen Eestist ja esindan oma rahvast ja meil 65% ei toeta ühtset migratsioonipoliitikat. Seega unustage ära!“

2 commentsOn Madison Euroopa Parlamendis: sundkvoodid migrantide jagamisel tähendaks Euroopa Liidu lõppu!

  • Avatar

    Jaagu jutt on kena,a paraku on see nagu hane selga vesi.Jaak on kahjuks vähemuses…ja vähemuses olles on peaaegu võimatu males võita.

  • Avatar

    vähemalt keegi, kes ka julgeb midagi arvata. tänud selle eest! muidu on tõesti tapale viidava lamba tunne. kui surra, siis vähemalt võideldes 🙂

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused