Marina Kaljurand ei näe endal ühisosa rahvuslikult mõtlevate inimestega

Eesti,
- Updated
Kaljurand

Presidendikandidaat Marina Kaljuranna sõnul on tema vaadetes suur ühisosa kõigi erakondadega, välja arvatud rahvuskonservatiivid, kirjutab Eesti Päevaleht.

Kaljuranna sõnul on president osa ühiskonnast ja ta peab elama selle ühiskonnaga ning ta peab vastama selle ühiskonna ootustele ja muredele.

“Mis mulle praegu Eestis muret teeb: meil võiks olla õiglust ja võrdsust palju rohkem. Meil on vastandumist, meil on siltide külge kleepimist, aga meil on vähe katseid koos midagi arutada, koos midagi teha ja saavutada. Selle ühtsuse leidmine, vastandumise lõpetamine ja kõigi hääle kuulamine… On juba valdkonnad, millest me räägime julgemalt, ja nii peavad olema esile toodud kõik meie inimesed. Iga üksik inimene Eestis on oluline. Ma kavatsen olla nende hääl, neid kuulata ja nende seisukohti rohkem esile tuua,” rääkis Kaljurand usutluses Eesti Päevalehele.

Kaljurand usub, et tema poolt paneb hääletama asjaolu, et tema seisukohad kattuvad valija omaga. “Ilmselt EKRE liikme pildiga ei kattu. Kavatsen kohtuda kõigi erakondade juhtidega, välja arvatud EKRE-ga,” rääkis Kaljurand.

BNS

 

 

 

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused