Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

VIDEO I Markus Järvi: peame päästma Eesti oma laste vabaduse nimel

-
19.02.2023
Laadime sisu...

Eestit ohustab globalistlike ja rahvusüleste organisatsioonide inimvaenulik poliitika, millega püütakse rohepöörde varjus kehtestada uut kommunistlikku ühiskonda ja uut rahvaste vanglat, kus rahvusriikide suveräänsusel ja inimeste klassikalistel vabadustel ja õigustel pole enam kohta. Me peame päästma Eesti oma laste vabaduse nimel, toonitas Objektiivi peatoimetaja Markus Järvi EKRE valimisüritusel Mustpeade majas.

Austatud daamid ja härrad, head kodanikud, head sõbrad!

Me oleme siin, et päästa Eesti. Võib tunduda, et see eesmärk on liiga ambitsioonikas eesmärk. Mõnel pimedal ja vaiksel tunnil, mil hinge poevad mustad mõtted, võib suisa tunduda, et see on võmatu eesmärk.

Ent sellest hoolimata pole meile täna jäänud muud võimalust, kui üritada. Me kas õnnestume või langeme üritades.

Miks me seda teeme? Sest me armastame Eestit, me armastame oma isamaad, oma keelt ja kultuuri ning sellele, kes armastab, pole ükski ohver liiga suur ega ükski raskus ületamatu.

Me armastame, sest me oleme patrioodid. Patrioot on inimene, kes näeb oma maa ja rahva saatust iseenda saatusest kõrgemana, ta on inimene, kes asetab ideaalid – tõe, hüve, õigluse, oma rahva heaolu ja igavikulise saatuse – kõrgemaks iseenda heaolust.

Selline on nende tee, kes on valmis vajadusel ennast ohvriks tuues kujundama oma rahva saatust ja mitte vaatama abitult pealt, kuidas võõrad ja majalised, äraandjad ja mahamüüjad meie maa ja rahva palet vormivad.

Selline on tõelise vabatmehe, mitte orja tee.

Eesti on praegu suuremas ohus, kui kunagi varem. Ühelt poolt ohustavad meid Venemaa imperialistlikud ambitsioonid, ent mitte sugugi vähem globalistlike ja rahvusüleste organisatsioonide inimvaenulik poliitika, millega püütakse rohepöörde varjus kehtestada uut kommunistlikku ühiskonda ja uut rahvaste vanglat, kus rahvusriikide suveräänsusel ja inimeste klassikalistel vabadustel ja õigustel pole enam kohta.

Sellist totalitaristlikku projekti edendavad globalistid ning nende teenrid Eestis nii reformi- kui ka keskerakonnast, nii sotsialistide kui ka Eesti 200 ridadest ja selle vastu seisavad vaid rahvuskonservatiividest patrioodid.

Ma toonitan – uue globalistliku vangla tingimustes kaovad ära mitte üksnes rahvusriigi struktuur ja Eesti põhiseaduse ideaalid, vaid julmalt tallatakse jalge alla iga inimese isiklikud vabadused, mille praegune põhiseadus meile Eesti Vabariigi kodanikena garanteerib.

Koroonadiktatuur, mida Kaja Kallase valitsus omaenda kodanike peal jultunult läbi viis, oli üksnes sellise ühiskonnamudeli väike ja armas prelüüd.

Oht on Eestile, aga seda öeldes tuleb aru saada, et oht varitseb meid kõiki inimestena – kaitstes Eesti vabadust ja Eesti riigi põhiseaduse ideaale kaitseme iseenda ja oma laste vabadust, mida revolutsioon ründab moraalsel, vaimsel, kultuurilisel ja riigiõiguslikul tasandil, üritades klassikalised kodanikuvabadused (nagu sõna- ja südametunnistuse vabaduse) muuta igandiks, mis visatakse uuskommunistliku rohepöörde varjus ajaloo prügikasti.

Globalistid on aru saanud, et kodanikuvabadused ei toeta enam nende püüdlusi, vaid takistavad neil loomast tehniliselt kontrollitud uusorjanduslikku düstoopiat.

Oma eesmärkide edendamiseks on vaja nüristada ja madaldada inimese vaimu, et ta haaraks ise ahnelt oma orjaahelate järgi ning peaks neid oma suurimateks vabadusteks ja õigusteks.

Vabadusteks harrastada segamatult hinge madaldavaid perverssusi ja tarbida karjuva hingetühjuse varjamiseks esialgu leebemaid narkootikume ja rahusteid.

Meie lastest tahetakse teha olendeid, kes enam pole vastupanuks võimelised ei füüsiliselt ega vaimselt. Isegi kui nad tahaksid päästa tuleviku Eestit, või rudimentide rudimente, mis sellest oleks järgi jäänud, oleks totalitaristlik süsteem neist niivõrd peakõrguselt üle, et neil poleks enam realistlikke väljavaateid seda teha.

Meil on! Veel on! Me astume kurjusele vastu! Ja me peame seda tegema nüüd ja kohe. Enam pole aega.

Ei, minu lapsed kuulavad Bachi, Mozartit ja Rachmaninovi, Heino Ellerit, Eduard Tubinat ja Arvo Pärti, mitte teie vaimselt, moraalselt ja intellektuaalselt nüristavaid nokulaule, globalistid.

Kasige minema, laste veatute hingede käperdajad! Teie koht on kriminaaluurimist teostavate asutuste eeluurimisvanglas, mitte Eesti lasteaedades ega koolides.

Minu lastele ja teistele eesti lastele ei sööda te sisse ei homopropagandat ega segasugu. Meie lapsed sünnivad poisteks ja tüdrukuteks ning nendest saavad suurena vastavalt mehed ja naised.

Meie lastele ei sööda te sisse ka ühtegi prussakaburgerit, vaid meie lapsed söövad inimese toitu, mida siinmail on aastasadu söödud.

Tarbige ise oma tarakane! Tõmmake E200 odavad tähesõdalase dressid selga ja päästke oma planeete nii palju kui soovite – päästke vagla-vaibi ja elektrimolekulide jõul sama soojaga ära kogu galaktika. Mis see siis ühel ettevõtlikul ja särtsakal Eesti inimesel ära pole korraldada. Jätku teile kitiini.

Mina soovin siin maal aga edasi esivanemate keeles ja meeles “Jätku leiba!”.

Mida me kokkuvõttes tahame päästa? Mis on see Eesti, mida me soovime päästa? See on normaalne ja tervemõistuslik Eesti, mille kõiki ehituskive pole pea peale pööratud ideoloogiliste radikaalide poolt. See on Eesti, kus au sees on perekond ja selle vundamendiks olev mehe ja naise abielu. See on Eesti, mis võtab oma perekondades vastu lapsi rõõmu ja armastusega, kuna ta usub et tulevik on helgem kui tänapäev.

See on Eesti, kus hullumeelsetel globalistlikel radikaalidel pole õigust käperdada meie laste hingi ning levitada nende tärkavasse vaimu vale ja viha seemneid, vaid laste kasvatus põhineb kultuursetel, tervetel ja parimas mõttes Lääne kultuuriruumi kõige ilusamatel ideaalidel nagu väärikusel, headel kommetel, isamaaarmastusel ja patriotismil, vaba inimese vabal vaimul, kes on valmis vastutuse korras oma vabadust kui ühte kallimat vara kaitsma ja tallel hoidma.

Orjuse vaim, mida uuskommunistid, rohepöörajad ja globalistid edendavad, tuleb siit maalt välja ajada!

Jah, meie, patrioodid, vaatame teile, globalistid ja globalistide kodumaised asehaldurid, kartmatult silma ja ütleme väärikalt: me ei karda ei teid ega teie isandaid. Me hakkame teile vastu ja teie plaanid varisevad liiva. Suurele Lähtestamisele seame vastu Suure Vastuhaku – Great Resetile seame vastu Great Resistance’i – või Résistance-i, hääldage kuidas soovite.

Pealesuruva pimeduse vastu on vaja süüdata tõrvik, luua enda ümber valgust ja otsida filosoof Diogenese kombel mööda Ateena tänavaid käies inimest. Ja kui inimene on üles leitud, siis hüüatada Juudamaa kunagise prokuraatori sõnadega: “Ennäe inimest!”.

Ennäe inimest! Meid on siin saalis sadu ja nii on olnud EKRE kandidaatide üritustel üle Eestimaa!

Tõrvik on ammu süüdatud ja valgus levib – inimeselt inimesele. isamaa-armastuse, patriotismi, vaba ja tsiviliseeritud ühiskonna, väärt vabatmeeste vaimu leek, mida mitte keegi teine ei saa enam kustutada, kui me ise enda südames sellel tulel kustuda ei lase.

Me tuleme kokku Eesti Vabariigi sünnipäeval ja süütame Tallinnas Vabaduse väljakul ja Vanalinna tänavatel mitte enam üksikuid tõrvikuid, vaid tulede mere, mille kuma kandub kõikjale üle armsa Maarjamaa.

Selle kuma soojusel taome valmis valimistulemuse, mille toel saame hakata läbi viima suurt marssi normaalse ja terve ühiskonnakorralduse poole.

Patrioodid on olnud valmis selleks, et meil seisab ees ränkraske valimisperiood ja veel raskem hakkab peale seda. Me ei karda kannatusi ja raskusi. Aga kõige vähem kardame me teid, minitürannidest ja taskudiktaatoritest mutrid ja kõik need kes teid keeravad.

Jah, me peame päästma Eesti oma laste vabaduse nimel ja aidaku meid selles Jumal.