Mart Helme: Rein Raua ärarikutud ideoloogiaasutus ei ole enam kunagine väärikas Tallinna Pedagoogiline Ülikool

Eesti,
©Scanpix
Ülikoolide rahvusvahelistumist näeb ka spordisaalides.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme ei näe põhjust vastata hüsteerilisele ühispöördumisele, milles tauniti tema sõnavõtte Tallinna Ülikooli teemal.

“Mul ei ole kellelegi vastust saata,” ütles Helme BNS-ile. “Need ei olnud teadlased. Need olid ametiühingud, noorteadlased ja muud suhteliselt informaalsed organisatsioonid. Mul ei ole neile midagi vastata.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Helme sõnul on tõe kriteerium praktika ning tema sõnul  näitab praktika, et Tallinna Ülikoolist on tulnud ridamisi plagiaate ja plagiaadikahtlustusega töid.

Keskerakondlased Jaak Aab ja Tiit Terik nimetasid juuli alguses Mart Helme sõnu kohatuteks ja tõid avalduses esile, et Tallinna Ülikool koolitab ja on ajalooliselt koolitanud suure osa Eesti õpetajatest, haridusjuhtidest, sotsiaaltöötajatest ja mitmete teiste valdkondade ekspertidest.

Mart Helme sõnul ei pea paika “jaakaabilikud karjatused”, et Tallinna ülikool on õpetajaid koolitanud ja see on väga väärikas ülikool.

“See ülikool, mis õpetajaid koolitas, oli Tallinna Pedagoogiline Ülikool,” ütles Mart Helme. “Ülikool, mille Rein Raud ära rikkus, tehes sellest vasakliberaalse propagandaorganisatsiooni, on hoopis midagi muud.”

“Mina ei kritiseeri õpetajaid, mina ei kritiseeri tõsiseid teadlasi. Mina kritiseerin seda propagandaasutust, mis on lasknud õpetamise taseme teatud valdkondades ja teatud aladel allapoole igasugust arvestust,” märkis Mart Helme.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused