Mart Helme: Tsahkna esines ETV eetris labase valega!

Eesti,
- Updated
©TOOMAS HUIK/POSTIMEES
VESTLUSRING

IRLi esimees Margus Tsahkna on hakanud oma uppuvat erakonda päästma ja konkurente mustama kõige labasemate valedega, ütleb Konservatiivse Rahvaerakonna juht Mart Helme.

Möödunud neljapäeval ETV saates „Kahekõne“ esines Tsahkna muuhulgas väitega, et Konservatiivne Rahvaerakond kritiseerib tänast valitsust selle eest, et “Eesti poeb Ühendriikidele külje alla, kui meil on olemas suur kindel Venemaa”.

„Selliste väidete puhul tahaksin väga näha, kus meie erakonna juhid on midagi taolist öelnud,“ ütles Helme. „Kui Eestis on erakonda, kes võtab Venemaalt lähtuvat ohtu täie tõsidusega, siis on see Konservatiivne Rahvaerakond. Kui Eestis on erakonda, kes peab oluliseks häid liitlassuhteid USAga, siis on see meie erakond.“

Helme sõnul on Tsahkna vale seda haledam, et see tuleb erakonnast, mille juhtliikmed said kuulsaks elamislubade sahkerdamisega kurikuulsatele vene korruptantidele ja mafioosodele. “IRL-i kongressidel pole erakondliku võimuvõitluse käigus häbenetud hääli osta isegi umbkeelsetelt Peipsi kaluritelt.”

UU

Foto: Toomas Huik / Postimees

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused