Mart Helme: välismaalaste seaduse eelnõust levib poolik variant

Eesti,
- Updated
Mart Helme

Siseminister Mart Helme (EKRE) kinnitusel on välismaalaste seaduse eelnõust läinud levima eelnõu esialgne versioon ja see on kahetsusväärselt eksitav. “Ajakirjanduses on levima läinud eelnõu esialgne versioon, mida ka mõned ministrid on juba kommenteerida jõudnud. Lõplikku välismaalaste seaduse eelnõud esitlen valitsuse liikmetele alles sel nädalal kabinetinõupidamisel,” ütles Mart Helme.

“On äärmiselt kahetsusväärne, et ametkondlikuks kasutamiseks mõeldud eelnõu esialgne variant on meediasse lekkinud, sest selliste poolikute materjalide levik eksitab avalikkust ja takistab partnerite vahelist mõistlikku arutelu. Vahepeal aset leidnud konsultatsioonide tulemusena esitan valitsusele eelnõu versiooni, mis põhineb koalitsioonis kokkulepitule,” märkis siseminister.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Valitsuses käsitletavate muudatuste alusel valmistatakse ette eelnõu, mida siseministeerium soovib kiireloomulisena saata menetlemiseks riigikokku.

Ennast objektiivseks pidava ERR-i pseudoajakirjanikud aga oskasid uudise sõnastada tülinorivalt: “Helme taganeb esialgsest välismaalaste seaduse eelnõust.” Ometigi on jutt esialgsest variandist, mis peab tavapärasest enne käikuminekut kooskõlastused saama. (BNS-UU)

5 commentsOn Mart Helme: välismaalaste seaduse eelnõust levib poolik variant

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Otsene küsimus siseministrile kuidas on võimalik-“Eesti kodakonsusega inimene sõdib ukraina vägedes”? kui juba mingi rahakogumise eest võõrvõitlejatele anti inimesi kohtu alla ??

 • Avatar

  Loodusseaduste kohaselt läheb iga asi iseenesest ainult halvemaks. Järelikult on juba põhimõtteliselt igasugused kahtlused, mida harimatud või äraostetud tegelased paranoiaks kutsuvad, täiesti lubatavad ja lausa vajalikud

 • Avatar

  Küsiks mis jutt see ringleb ,et palk igasuguse töö eest on poolteise kordnevabariigi keskmine, kui ka oma inimesed saaksid sellise palga, küll siis oleks maal töötajaid, paluks selgitust, miks on palgasüsteem erinev’ siis on arusaadav miks migrandidtahavadki el olla kui palk on nii kõrge ise teeks ka sellise palga eest igasugust tööd

 • Avatar

  Lisaks on seekord absoluutselt vajalik välja selgitada leitaja isik ja asi kella külge panna. Vaevalt seda mustandit lekitati paberipaki kujul, arvutisse aga jäävad alati jäljed.
  V.a. Hr Mart Helme, te lihtsalt ei pääse sisemisest uurimisest, nt põhjendades ametijuhendi nõuete rikkumisega näiteks.
  Liberastlik & Asotsiaaldemokraatlik madu pesitseb ilmselgelt Teie enda kantseleis. Pole minu asi õpetada, aga kui vähegi rahulikult järgmiste valimisteni töötada soovite, siis selle pintsakut- kõpskingade kihi infiltreerimisest ei pääse. Edu!

 • Avatar

  Asotsiaaldemokraadid ja marutõbised oravad ei maga!
  Kas kuidagimoodi ei ole võimalik rahvuslike jõudude suhtes kallutatud ja absoluutselt vaenulikku Eesti “rahvus” “ringhäälingut” korrale kutsuda!?
  Kuradi kurat, vaja on palgata ükskõik mis rahade eest tippjuristide meeskond kes selle punaste uusmarksistide pesal kaela murraks ja nad mutta suruks! Absoluutselt kindlasti on võimalik igast seadusest välja imeda ja leida midagi , mis selle bolševistliku bande juriidiliselt uputab.
  Meie kõigi maksurahade eest käib totaalne hübriidsõda omaenda valitsuse vastu ja sellega rikub see jõuk esmalt ringhäälinguseadust jnejnene. See ei ole enam isegi mitte ebakonstruktiivne kriitika ja meil seni puuduv uuriva ajakirjandus.Erinevas spektris psühholoogilise sõja operatsioonid toimuvad praktiliselt iga päev. Järjest enam tundub tegevus koordineeritud liinil: kõikvõimalik eesti meedia(pigem eesti määgija, raisk!)-opositsiooniparteid- Brüsselli resident- kõikvõimalikud vasakpoolitsevad MTÜ-d-ühendused- sotsiaalmeedia firmade struktuurid- välisjõud!
  Vaielge vastu kui saate!
  Ja ilmselt töötab ka mingi meediaoperatsioonidele spetsialiseeritud tiim. Täiesti võimalik, et Lääne finantseeringute toel.
  Jah, tõestada ma seda ei saa, aga kahtlus jääb. Mõni võib mind nüüd paranoikuks nimetada, aga tänapäeval on kahtlemata iga eilne paranoia tänane tõelisus.
  Lisaks on eluterve paranoia ka lihtsalt normaalse elamise ja, üldisemalt, ellujäämise garantii. 🙂
  Ka rahvuse puhul.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused