Mart Helme: valitsus ei tohi anda heakskiitu ÜRO rändepaktile ega avada meie riigi uksi islamiterrorismile!

Eesti,
- Updated
©AFP
TOPSHOT-FRANCE-ASSAULT-CRIME

Vastutus Strasbourgis toimunud terrorirünnaku eest ei lange mitte ainult Allahi nimel verd valanud islami ülemvõimu kehtestajatele, vaid kõigile massiimmigratsiooni soodustavatele poliitikutele, leiab Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme.

„Iga kord pärast järjekordset islamistide veretööd hakkab Euroopa ja Eesti poliitikutelt sadama terrorismi hukkamõistvaid avaldusi ja üleskutseid selle väljajuurimiseks. Aga nii nagu iga kord, võime ka nüüd kindlad olla, et seda juttu aetakse vaid rahva uinutamiseks,“ ütleb Helme.

„Tegusid ei saagi järgneda, sest keeldutakse otsa vaatamast tõsiasjale, et võikate veretegude juured on islamiriikidest lähtuvas massimmigratsioonis. Euroopa poliitikud ei suuda valusa tõega leppida, sest nad ise on võõrtööjõu sildi all terrorismi juba aastakümneid Euroopasse importinud.“

Mart Helme sõnul on kõige traagilisem, et Eesti poliitikud keelduvad Lääne-Euroopa kogemusest õppimast.

„Valitsus kavatseb nädala pärast kinnitada ÜRO peaassambleel Eesti liitumise ÜRO rändeleppega ja see teeb Eestist pikas plaanis islamiterrorismi importiva riigi. Praegu on veel aega ümber mõelda ja mitte avada meie riigi uksi massiimmigratsioonile ja sellega kaasnevale islamiterrorismile.“

UU

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused