Mart Helme vastus Jevgeni Ossinovski valedele: keda Jumal karistada tahab, sellelt võtab ta kõigepealt ikka mõistuse

Eesti,
- Updated

Sotside liider Jevgeni Ossinovski on algatanud piinliku laimukampaania Konservatiivse Erakonna ja rahvusriigi põhimõtete vastu ning ei põrku tagasi kõige otsesemate valede ees, kirjutab Mart Helme.

Alustaksin sellest, et need, kes inimesi omavahel tülli ajavad, istuvad praegu valitsuses. Just sotside ja reformierakondlaste pressing , millega suruti läbi kooseluseadus, oli see, mis ühiskonna moraalsete tõekspidamistega sügavas vastuolus oleva aktina rahva tigedaks tegi. Sama võime öelda migratsioonikriisi puhul. Ka ääremaastumist ning maaelu lammutava haldusreformi läbisurumine ei tee muud, kui lõhestab ühiskonda.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ma ei räägigi pikemalt loovutuslikust piirilepingust ning avalike teenuste küünilisest kokkutõmbamisest, samuti kobarmaksueelnõu läbisurumisest kohe peale valimisi. Kõigil neil asjadel on peal ka sotsiaaldemokraatide näpujäljed.

Lõhestajad pole mitte meie, kes me neid rahva mandaadita tehtud samme kritiseerime, vaid need, kes neid teerullitaktikaga rahvale peale suruvad.

Sisuliselt on kõige selle näol tegemist just asjadega, milles Ossinovski süüdistab meid: kooseluseadus, immigrantide tervitamine ja poputamine olukorras, kus arvestatav osa meie inimestest elab vaesuses, on ravikindlustuseta või sunnitud parema elu otsingutel Eestist lahkuma, kvalifitseeruvad tõepoolest ei muuks kui kehtiva ühiskonnakorralduse lammutamiseks.

Mis puutub humanistlikesse väärtustesse, siis alustame taas kodust: mäletan, et ka sotsid hääletasid koolitoidule lisaraha määramise vastu ja just sotside taha on jäänud Euroopa sotsiaalharta täismahus ratifitseerimine. Nende lihtsate, kuid praktiliste – ja mis kõige tähtsam – meie oma inimeste elementaarseid inimõigusi tagavate asjade asemel meeldib sotsidele tegeleda võitlusega illegaalsete immigrantide ja homoaktivistide eest.

Piinlik on muidugi ka see, et sotside liider ei põrku tagasi kõige otsesemate valede ees. Kui ta väidab, et me soovime viia Eesti isolatsiooni, siis kust ta seda võtab? Sellest, et me hindame realistlikult, mitte ideoloogilise pimeduse seisukohast Euroopa Liidus toimuvaid protsesse, mis võivad (sic, võivad!) viia selle ühenduse lagunemiseni ja tegeleme juba aegsasti plaaniga B?

Ta valetab ka, nagu sooviksime me lahkuda NATOst. Ei soovi, kuid juhime tähelepanu ja tekitame diskussiooni nende probleemide üle, mis seostuvad NATO võimekuse, poliitilise tahte ja logistiliste probleemidega Balti riikide kaitsmisel. Sotsist kaitseminister tegeleb sel ajal aga üksnes mantraga NATO lepingu paragrahv viiest.

Me pidavat esindama Kremli agendat. Seda teevad just vasakliberaalid, ärritades rahvast ning ajades inimesed tagajalgadele neile peale surutavate, kuid inimestele vastuvõetamatute otsustega. Loomulikult ei istu Kremlis idioodid (Ossinovski lemmiksõna), kes tekkinud olukorda oma huvides kasutada ei püüa. Aga me ei lähe sellele liimile, et laseme ennast Putiniga hirmutada ja neelame seetõttu vasakliberaalide sigadused alla. Me ei lepi nende Orwelliku maailmaga, kus vale on tõde ja ebanormaalsus normaalsus.

Vale on ka see, nagu halvustaksime me vähemusi ja naisi. Ei halvusta. Me lähtume (erinevalt sotsidest) aga Eesti põhiseadusest, mille kohaselt Eesti on rahvusriik ja seisame selle eest, et meie rahvas säilitaks oma iidsel kodumaal peremeheõigused. Mis puutub naistesse, siis saab Ossinovski moraalse õiguse meid kritiseerida alles pärast samuti nelja või kuue lapse üleskasvatamist traditsioonilises perekonnas nagu Martin Helme ja mina.

Ja lõpetuseks. Ossinovski nimetab Eesti Konservatiivset Rahvaerakonda korduvalt nišiparteiks. Täielik ämber. Meil on rohkem liikmeid kui sotsidel, meil on tunduvalt kõrgem reiting kui sotsidel, meie läheme trepist üles, nemad lähevad trepist alla. Me esindame kogu Euroopas tõusvat rahvuslust ja rahvaste soovi elada oma rahvusriikides, mitte kogu Euroopas populaarsust kaotavat 19. sajandi Marxi-Engelsi ja 20. sajandi Herbert Marcuse ja Mao Zedungi ideoloogiat.

Sotsid on juba oma loodusseadusi ja inimloomust eirava agendaga kaotanud Eesti venelaste toetuse, jättes nad täielikult Keskerakonna mõjuvälja, nüüd kaotavad nad oma meievastase võitlusega järk-järgult üha enam ka eestlaste toetust. Jõudu neile selleks! Keda Jumal karistada tahab, sellelt võtab ta kõigepealt ikka mõistuse.

2 commentsOn Mart Helme vastus Jevgeni Ossinovski valedele: keda Jumal karistada tahab, sellelt võtab ta kõigepealt ikka mõistuse

 • Avatar

  Varsti on juba häbi öelda, et olen eestlane. Miks tahetakse rahvusriigist teha nagu solgiämbrit kus kõik on segi ja haiseb? EKRE ees võtan mütsi maha, teil on tuline õigus ja toetan teid selles ideoloogilises võitluses!

 • Avatar
  Juku Internetist

  Peale selle ,et sotsid marksistliku ideoloogiat levitavad, ei ole neil ei läbiplaanitud platvormi ega ka saadikuid, kes suudaksid iseseisvalt mõelda. Näiteks : Eelmise aasta aprillis. oli SDE volikogus hääletusel leping valitsuse moodustamiseks IRL+REga.
  http://poliitika.postimees.ee/3148677/sotside-volikogu-kiitis-koalitsiooni-mineku-heaks
  Nagu näeme artiklist, oli selle poolt 42 ja vastu kõigest kuus.
  Hiljem kui asi läks hääletusele riigikogus, olid sotsidest kõik selle poolt peale härra Ossinovski, kes otsustas mitte hääletada.
  http://www.riigikogu.ee/tegevus/tooulevaade/haaletused/haaletustulemused-kohalolekukontroll/c7c24b7f-1793-4c6c-b95b-371be3dd9c80/
  Ja mis juhtus järgmisena? Toimus Ossinovski vs Mikser vastandumine partei esikohale, Härra Raud ütles, et on vaja uut “munadega” meest ja lõppkokkuvõttes saigi Ossinovski esikoha toolile. Ei tea, mis poliitika see on , kui alguses on kõik vait, ja siis kui üks “dissident” teeb natuke häält siis järsku “ärkavad” ka teised sotsid ning hääletavad tema poolt. Et lisada veel kirss tordi otsa, härra Ossinovski tulek suuri muutusi koalitsioonileppesse ei toonud ning nad otsustasid veel takkaotsa valitsuses jätkata. See on kahjuks ainult väike osa jõledast Eesti poliitikakultuurist, mille suuremat osa näeb igapäevases teerullis riigikogu istungitel ja infotundides. Üks pigistab silmi, teine apelleerib rumalusele- peaasi, et küsimustele mitte vastata, kolmas käib nuppu vajutamas ja kohvikus söömas. Ma südamega loodan, et järgmistel valmistel saab EKRE kõige suuremaks parteiks, et meie olematut korda taastada nii riigikogus kui ka ametites. Edu EKREle. Jään huviga vaatama järgnevaid arenguid.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused