Martin Helme: alates 2020. aastast hakkame Euroopa Liitu kuulumise eest peale maksma

Eesti,
Martin Helme
©U-Pluss
Martin Helme

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna aseesimees Martin Helme juhib tähelepanu, et valitsusametnikud on hakanud kindlas kõneviisis rääkima sellest, kuidas järgmisel euroliidu eelarveperioodil me mitte ainult ei hakka vähem raha saama, vaid oleme valmis ka suuremat sissemakset tegema.

„Matti Maasikas, kes nime poolest on Eesti esindaja ehk suursaadik euroliidu juures, tegelikult muidugi aga on euroliidu huvide jõustaja Eesti riigiaparaadis, andis meile teada, et “me” oleme valmis suuremalt panustama. (Loe SIIT!) Veelgi enam, “me” oleme valmis ka Euroopa Liidu poolt loodava maksuga, mis korjab liikmesriikidest otse raha kesk-kassasse,“ kirjutas Helme oma sotsiaalmeedia kontoll.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Võin ainult oletada, et meie selgrootu ja sihitu valitsus on kusagil kuidagi kellelegi juba oma kapitulatsiooni kohta noogutusega märku andnud, et Maasikas seda kindlas kõneviisis ütleb. Või annab suursaadik meile teada, kuidas kellumehed Eesti kohta on otsustanud ja meie asi on kulpi lüüa? Valitsusele ja riigikogule antakse kah möödaminnes teada, et tulevikus tuleb rohkem raha eraldada, formaalselt käib see ju meil põhiseaduse järgi nii. Rahvarämpsule pole vaja aga üldse selgitada, mida nende rahaga on otsustatud teha.“

Helme sõnul ei paku veel keegi täpseid numbreid, aga kui toetused vähenevad ja sissemaksed suurenevad, siis on reaalne olukord, et alates 2020. aastast on meie rahaline kasu euroliidust null või sootuks negatiivne: maksame rohkem kui saame.

„Mis on siis selles liidus olemise mõte?“ küsib Helme. „Praegu põhjendatakse euroliidu poolt peale surutavaid immigrante ja homoseadusi sellega, et me saame sealt raha. Kui me raha enam ei saa, siis mis see kasu olema saab, mis kaalub üles immigrandid ja kooseluseaduse? Ärge ainult palun öelge, et julgeolek, selle jaoks on meil NATO.“

UU

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused