Martin Helme: eesti rahvas on nüüd rohkem kaitstud ja ja terve mõistus Toompeal tugevamalt esindatud

Eesti,

Oma valimispeo kõnes ütles Martin Helme, et EKRE on rahvusluse eest võideldes avanud eestlaste südametes krediidi ja saab nüüd valimistulemustega dividende.

“Seetõttu ei tohi me ka tulemusest upsakaks minna, vaid peame jätkuvalt Eesti eest seisma – meie edu põhjuseks on see, et me oleme kindlalt seisnud oma põhimõtete ja väärtuste eest ning oleme lubadusi täitnud ka opositsioonis olles,” lausus Martin Helme. “Ka järgmised neli aastat peame olema kindlalt kahe jalaga maas, sest meil seisavad ees tõsised poliitilised jõukatsumised. Nagu igal erakonnal, nii on ka meie eesmärk saada valitsusse ja viia ellu oma valijale antud lubadused, aga nagu me oleme juba välja öelnud, ei lähe me valitsusse iga hinna eest ega oma põhimõtete hinnaga.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Martin Helme vaagis erinevaid võimalusi valitsuse loomisel, milles EKRE saaks osaleda, kuid marulise aplausi saatel märkis ta kõige olulistemate asjadena seda, et Eesti 200 ei saanud sisse ja sotsidel läks samuti halvasti. “Milline kombinatsioon valitsuseks tuleb, seda me veel ei tea, aga teeme kõik, et meie valijate huvid oleks kaitstud,” lubas ta.

“Me oleme nelja aastaga Eesti poliitilistes suhtes suure sammu edasi astunud, mille me täna ka ära vormistame – see on Eesti poliitika ekrestumine,” jätkas Martin Helme.  “Järgmise nelja aasta jooksul hakkavad kõik meid järele aimama ja see on isegi suurem saavutus kui kolmekordne kohtade arvu kasv Riigikogus. Oleme me opositsioonis või valitsuses, aga meie dikteerime Eesti poliitilist agendat ja nüüd veel kõvema jõuõlaga kui eelmisel neljal aastal.”

Martin Helme ütles, et EKRE olulisemaks saavutuseks on see, et eesti rahva huvid ja traditsiooniline pere on kaitstud ja terve mõistus on Toompeal tugevamalt esindatud.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused