Martin Helme: esimene pool aastat valitsuses oleme olnud justkui sõjas

Eesti,

Esimesed seitse kuud valitsuses on möödunud EKRE jaoks justkui alalises sõjaolukorras, kus üks opositsiooni ja liberaalse meedia koostöös toime pandud rünnak järgneb pidevalt teisele, nentis Objektiivile antud intervjuus rahandusminister ja EKRE aseesimees Martin Helme.

Helme sõnul on meedia ja vähem avalikult EKRE vastu töötavate ringkondade viha olnud seda ägedam, mida enam on hakanud saama selgeks, et EKRE soovib tõepoolest aastakümnetega sisse seatud avaliku võimu teostamise süsteemi muutma hakata, mitte lihtsalt ise võimu juurde saada.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

One commentOn Martin Helme: esimene pool aastat valitsuses oleme olnud justkui sõjas

 • Avatar

  Helme tundub olevat saavutanud mingise sisemise tasakaalu ja enesekindluse. Umbes nagu Ott Tänak, kui tal võidud hakkasid tulema. Ei rapsind üle, püsis rajal, ei närvitsenud. Olin küllvalimiste eel just Helmede vastu, aga praegu on nad isegi sümpaatsed. Niikuinii mu kõik tuttavad ja lähedased hääletavad EKRE poolt, ma hääletasin Keskerakonna poolt ( üler 15 aasta üldse suurtel valimistel osalesin ) ja seda just lootuses, et kuna vahe Reformiga oli küsitluste järgi väga väike, siis ehk mu hääl loeb, ning Keskerakond saab Reformierakonna välja jätta. Teadsin, et EKRE saab niikuinii kolmanda koha ja nii läkski. Isamaa on hakand oma süvariigiga seotud erakonna seisusest staatusest välja tulema, Isamaa tundub veel valitsuse kõige nõrgem lüli.

  Aga väiksed etteheited on mul EKRE-le, mis oli üheks kaalukeeleks mitte EKRE poolt hääletada. 1) Assadi palee pommitamise soovitus. Maaloula algkristlased oleks Assadi kukutades lihtsalt maha löödud. Viimane Jeesuse Aramea keelt elus hoidev kogukond. 2) Jeruusalemma tunnistamine põhimõtteliselt ainult juutide pealinnana, kuigi ta on kolme usundit, Aabrahamlikku usundit ühendav koht. Selle vastu olid ka kõik põliskristlikud Jeruusalemma konfessioonide pealikud: https://www.lpj.org/heads-local-churches-send-letter-to-president-donald-trump-regarding-status-of-jerusalem/

  https://www.christianitytoday.com/news/2018/february/jerusalem-church-of-holy-sepulchre-closed-taxes-arnona.html

  Arusaadav on, et Trumpi poliitika toetamine on Eestile praegu kasulik, aga mõnedes asjades ei tasu nii tormakalt sõna võtta.

  Ja üks ettepanek kah. Et kui inimesel on privaatsfäär, siis võiks “narkomaanidel” kasvõi politseis arvele võttes ( et nood saaks üllatusvisiite teha ja kontrollida seisu ) kasvatada näiteks magamistoas endale paari-kolme kanepitaime. Huvitav on, et nn. “liberaalid” on selle vastu. Sotsid on selle kohta kõige rohkem vastumeelsust näidanud. Kes on aga päris jõhker opioidide narkar, siis selline võiks saada arsti käes endale vajamineva doosi. No kaob ära nõudlus maffia käest seda kalli hinnaga osta, ning raha saamiseks kuritegusid sooritada. Ja miks mitte lisatingimus neile gruppidele juurde kohustusena lisada, et nad on proffessionaalsete psühhiaatrite järelvalve all, et tuua välja seoseid taoliste inimeste põhjustest sedasi elada, leida ühiskonna vead, mis inimesi sinna suunab, ning hoida silm peal, et ega nad ohtlikuks ei muutu. Alkoholismi all on siiski enamus raskeid kuritegusid toime pandud.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused