Martin Helme: jätkame 2+2 teede ehitusega ning parandame kohalikke teid

Eesti,
©UU
Maantee

Riigieelarve toetab palju muu hulgas ka paremat transpordi ligipääsu üle Eesti, jätkates investeeringuid, mis toetavad majandust ja teede-ehituse kaudu elukeskkonda.

„Oleme otsustanud oluliselt stimuleerida tee-ehitusturgu ning käivitamas täiendavaid ehitusobjekte, mida juba 2021. aastal rajada,“ ütles rahandusminister Martin Helme, lisades, et jätkatakse kolmel põhisuunal 2+2 teede arendustega.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Helme: „Täiendavalt kiirendame Tallinn-Tartu maantee 2+2 teede ehitust. Lisaks just valminud Võõbu-Mäo lõigule alustab maanteeamet Kärevere-Kardla lõigu 2+2 ehitusega kogumaksumusega 18 miljonit eurot.“

Tartu linnas alustatakse Riia tänava eritasandilise ristmiku rajamisega, mis leevendab oluliselt tipptunni autoliiklust.

Tallinnas alustatakse koostöös linnaga Peterburi tee kauaoodatud rekonstrueerimise ettevalmistamisega, et alustada projektiga juba 2021 aastal.

Kohalikud teed saavad transiittee ja ettevõtlusega seotud rekonstrueerimiseks 10 miljonit eurot ja ligipääsetavuse parandamiseks kaks miljonit. Kruusateede tolmuvabaks muutmine võimaldab ehitada kvaliteetsema ja ohutu taristu. See tõstab maakohtade elukvaliteeti ning ühtlasi julgustab inimesi maale kolima.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused