Martin Helme Keskerakonna valimisprogrammist: õudne hakkas!

Rubriik Eesti On
©UU
Martin Helme.

EKRE Riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme ütleb Jüri Ratase koostöö välistamise jutu valguses hoopiski omalt poolt, et Keskide programmidokumenti aluseks võttes ei saa rahvuskonservatiividel nendega mingit koostööd tullagi.

“Võtsin kätte ja lugesin läbi ka Keskerakonna valimisprogrammi. Õudne hakkas. Ma ei pööra niivõrd tähelepanu sellele, et lubatakse kolhoosi ehk kõik asjad hakkavad olema tasuta, kõige õudsemad peatükid oli kodanikuühiskond, haridus ja perepoliitika oma. Siin on Keskerakond tulnud leegitsedes kapist välja!

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sarnaselt oma liberaalsele aatekaaslasele Reformierakonnale toetab ka Keskerakond “mitmikkodakondsust”. Ja loomulikult hallipassi omanike automaatset muutmist Eesti kodanikeks. Teisisõnu kuulutatakse põhiseadusega ette nähtud rahvusriigi likvideerimist.

Teiseks kuulutatakse, et ollakse kooseluseaduse pooldajad, ehk eufemistlikult: “Toetame inimeste põhiõigusi ning vabadust elada koos erinevates peremudelites.” Me muidugi teadsime seda juba varem, Keskerakond on praeguses riigikogu koosseisus kahel korral aidanud läbi kukutada Kooseluseaduse tühistamist. Aga kordame siis veel kord rasvaselt üle: KESKERAKOND KUULUTAB OMA VALIMISPROGRAMMIS TOETUST HOMOABIELUDELE JA KOOSELUSEADUSELE!

Hariduse osa oli ka õudne. “Tagame lapsevanematele võimaluse panna oma laps eestikeelsesse, kakskeelsesse, vene või muu õppekeelega lasteaeda,”; “Tagame lapsevanematele võimaluse panna oma laps eestikeelsesse, kakskeelsesse, vene või muu õppekeelega üldhariduskooli,”; “Tagame nii Eesti kui välisüliõpilaste integreerimise Eesti tööturule.” See viimane lause muide on kinnitus, et Eesti kõrghariduse muutmine inglisekeelseks jätkub ja Eesti ülikoolid on ka tulevikus immigratsioonipumbaks.

Kavas on jätkata globalistliku agenda jõulist rakendamist läbi võltskodanikuühenduste, et kehtestada Eestis liberaalne riiklik ideoloogia. Nii on plaanis kehtestada tsensuur ehk keelata “vihakõne”, mis sisuliselt tähendab kriitikat immigratsiooni, homoagenda või lihtsalt korrumpeerunud poliitikute suhtes (“Reguleerime seadusandluses selgemini vaenu õhutamise keelu“).

Teiseks suurendatakse veelgi niigi vohavat parasiitlikku kolmandat sektorit nö kodanikuühiskonna tugevdamise nimel, tegelikult aga luuakse riiklikke ideoloogiaasutusi. Näiteks: “Toetame riikliku inimõiguste kaitse asutuse (NHRI) loomist ning vaatame üle inimõigustega tegelevate vabaühenduste riikliku rahastuse tagamaks valdkonna sõltumatu areng.” Vähe on veel riikliku rahastust Reimo Metsale ja Feministeeriumile! Globalistlikule agendale vannutakse truudust ka välispoliitika osas, kus tõotatakse tugevdada ÜRO-d ja muuta teda tõhusamaks. Marrakesh on ju vaja ellu viia!

Keskerakond on see mis ta on: vasakpoolne, venemeelne, globalistlik, liberaalne. Ratas ütleb, et tema EKRE-ga koostööd ei tee. Ma loen seda programmi ja mõtlen, et ei, kullakesed, selle dokumendi valguses ei tee meie teiega midagi koos!”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused