Martin Helme kirjas Viktor Orbánile: sarnaste vaadetega parteid Euroopas peaksid oma jõud ühendama

Eesti,
- Updated
Martin Helme, Viktor Orbán

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Martin Helme andis Ungari suursaadikule üle peaminister Viktor Orbánile adresseeritud kirja, milles tervitab ideed luua Euroopas sarnaselt mõtlevate parteide võrgustik.

 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Lubage mul kõigepealt tänada Teid raske töö eest, mida olete teinud võitluses traditsiooniliste väärtuste, rahvusriikide ja suveräänsuse säilitamise eest. Eesti Konservatiivne Rahvaerakond tegutses valitsuses olles pühendunult selle nimel, et Eesti valitsus oleks Ungari hea sõber ja liitlane. Teie kohtumine Mart Helmega, kes oli sel hetkel siseminister ja meie partei esimees, kinnitas seda pühendumust Teile ka isiklikult,“ kirjutas Martin Helme.

„On äärmiselt oluline, et väärtused, millel tuginevad Fidesz ja meie partei, oleksid jõuliselt kaitstud ja edendatud. Sama oluline on, et sarnaste vaadetega parteid Euroopas ühendaksid oma jõud ning astuksid vastu liberalismile, globalismile ja üha ilmselgeks muutuvale türanniale, mida kasutavad vasakradikaalid meie vabaduste ja väärtuste mahasurumiseks. Tervitan seega väga entusiastlikult Teie eesmärki luua Euroopas sarnaselt mõtlevate parteide võrgustik, et saaksime tõhusamalt kaitsta poliitmaastikul loomulikku perekonda, loomulikke rahvusriike ja loomulikke vabadusi. Sisuliselt käib võitlus normaalsuse tagasisaamise nimel. Kinnitan Teile, et Eesti Konservatiivne Rahvaerakond jääb selles võitluses alati Teie usaldusväärseks sõbraks ja liitlaseks.“

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused