Martin Helme: looteasendis lalisemine terrorismi käest ei päästa, ennast tuleb kaitsta!

Eesti,
- Updated

Kuula Martin Helme poolt Kuku raadiole antud intervjuud islamiterrorismi teemal .

Euroopas sõidetakse inimesi veokitega massiliselt surnuks ja sandiks seetõttu, et vasakpoolsed multikulti-edendajad eiravad tegelikkust ega suuda aru saada, et islam on Euroopa tsivilisatsiooni vastu sõja kuulutanud ja ennast tuleb kaitsta, ütles Konservatiivse Rahvaerakonna Riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme intervjuus Kuku raadiole.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Paljud ei saa aru sellest, et Euroopa on sõjas. Meile on sõda kuulutatud juba ammu. Aga kui üks pool peab sõda ja tapab oma vaenlast, siis teine pool istub pea õlal, nutab ja ütleb, et ei tea, mida teha ja kuidas olla. Et äkki peaks olema veel rohkem nende meele järele, kes meid tahavad tappa,“ ütles Helme. „Aga see ei ole lahendus. Lahendus pole see, kui võetakse sisse looteasend ja lalisetakse, et oleme sallivad edasi.“

Helme sõnul oleme me praeguses olukorras just sellise mõtteviisiga inimeste tõttu, kes on sisendanud aastakümneid Euroopale, et immigratsiooni vastu olemine on rassism ja vihkamine.

„Need inimesi ei tohiks enam kuulata. Nad peaksid astuma kõrvale ja laskma olukorra lahendada ära neil inimestel, kes nägid seda olukorda ette. Lahendus on olemas. Piirid kinni, nii nagu on teinud seda Taani, Austria ja Ungari. Ja illegaalid tagasi saata sinna, kust nad tulid. Jah, see tähendab, et meil on vaja teha rassilist ja usulist profileerimist. On olemas rahvus- ja usugrupid, kes on selgelt kõrgema riskiastmega kui mõned teised. Aga see on lahendus, kui me tahame oma normaalset elu jätkata,“ ütles Helme.

„Muidugi on ka neid, kes ütlevad, et me peame uue normaalsusega harjuma. Endine kaitseminister Hannes Hanso ütles, et pommidega on ta juba ära harjunud, aga veel pole harjunud sellega, et veoautosid kasutatakse ka juba relvadena. Noh, küll ta ära harjub, see on tema maailmavaatesse sisse kirjutatud. Aga meie, ülejäänud, ei pea sellega harjuma. Me peame ütlema, et me ei ole nõus sellega, et islamiterrorism on muutumas normaalseks.“

Helme juhib tähelepanu, et terrorism saab toimida ainult senikaua, kui sellele otsustavalt vastu hakatakse. „Näiteks Inglismaal murti IRA selgroog 80ndatel peaminister Thatcheri ajal. Muidugi oli see vägivaldne ja väga jõhker. Tänase päevani käivad Inglismaal arutelud, kas see viis, kuidas Briti luure ja sõjavägi IRA purustas, oli õigusriigile kohane või mitte. Aga tagantjärele peetavad arutelud on nende inimeste vabadus, kes ise selle terrori all ei elanud. Tegelikult oli vaja terror maha suruda,“ ütles Helme.

„Küsisin juba pärast Brüsseli rünnakut, et millal on laibakuhi piisavalt kõrge, et multikulti-edendajad tunnistaksid, et nende maailmavaates on viga. Kas vereojad peavad muutuma verejõgedeks? Aga nad pole valmis oma maailmavaatest loobuma, nad lasevad inimestel surra. Nad üritavad meile selgeks teha, et kõik maailmavaated on võrdsed ja meil ei olegi mõtet või põhjust või õigust oma kultuuri kaitsta ja olla omanäoline. Nende arvates on oma kultuuri säilitamine ja vägivallale vastu hakkamine vihkamise õhutamine. Ülejäänud normaalsed inimesed, kes hoolivad inimeludest aga lihtsalt ei tohi kuulata neid hulle.“

Helme sõnul on kõigepealt vaja mõista – meie kultuur on väärt kaitsmist. „Tuleb aru saada, et meie traditsioon ja eluviis on väärt kaitsmist, see on väärt vastuhakkamist ja enese eest seismist. Tuleb loobuda endale valetamast, et multikulturalism on võimalik ja et sallivusega saab vihkamisega vastu – ei saa. Ennast tuleb kaitsta.“

UU

___

  1. Kuku Raadio intervjuu Martin Helmega.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused